Skocz do zawartości

[SSAT] "Now we are free"


Rekomendowane odpowiedzi

Odkręcony hydrant pryska wodą w każdą stronę, w tle wózek inwalidzki ze starym radiem na tyłach a w "deszczu" tańczy dziadek w piżamie, cylindrze i z parasolem. + Nawiązanie do naszej rzeczywistości klatka pod blokiem, ławka itp.

Tak mniej więcej przedstawia się scena. Chodząc po forum zauważyłem ze prace przedstawiają głownie negatywne emocje. Wiec postanowiłem ten straszny skutek przedstawić jako coś dobrego. Stary człowiek odlepił się od fotela bo tv nie działa i nagle poczuł, że stracił całe życie przed nim wiec postanowił "przeżyć to jeszcze raz".. Poczuł się wolnym człowiekiem( stąd tytuł). Mam nadzieje, że scena wystarczająco nawiązuje do tematu. Mam także nadzieję, że skończę scenę (sesja). Liczę na wasza pomoc jakieś własne przemyślenia, obiekcje jak i krytyka pod względem poprawności modeli i renderu :)!

 

P.s Opis sceny jeśli skończę na pewno zmodyfikuję na hmm taki bardziej twórczy ;-).

 

 

A teraz trochę Renderów:

 

dziadeko1tl4.jpg

dziadeko1tl4.ffbcc745d8.jpg

 

 

 

 

Tak więc tańczący pod "prysznicem", wiem ze jeszcze trochę jest do poprawy ale mile widziane wasze sugestie i podpowiedzi. Myślę, że tkanina wygląda na wystarczająco mokrą. Strasznie spipcyła mi się jedna stopa 2 w sumie też podczas rigowania ale nie szkodzi będzie miał skarpetki i ranne pantofle :)

 

 

Wózek:

objwozektv7.jpg

objwozektv7.b3ae12fac1.jpg

 

 

Trochę przesadziłem z "felgami" ale na początku był trochę inny pomysł na scenę

 

Radyjko:

 

objradiodm7.jpg

objradiodm7.310494f717.jpg

 

ogólny zamysł tła ale coś czuje ze możne nie wypalić:

 

 

scnmain04cw2.jpg

scnmain04cw2.4af6bba9f1.jpg

 

65322479di3.jpg

65322479di3.e1a3aac06e.jpg

 

Niestety jeszcze nie do końca mam pomysł na kard :(.

I mała prośba jeśli ktoś ma jakiś pomysł albo tutorial jak zrobić fajnie pryskającą wodę z dóry dziękuję ;-). Zrobiłem ja narazie przy pomocy partylki ale efekt nie jest do końca zadowalający.

 

Prawdopodobnie wiele rzeczy ulegnie zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności