Skocz do zawartości

[SSAT]: Jak żołnierz bez broni


Rekomendowane odpowiedzi

Wsępne założenie ma być takie:

"Pewnemu programiście pracującemu nad dużym projektem zepsuł się kiedyś monitor (Będzie on ujęty w rogu lub w jakiejś innej części pokoju) więc ten programista żeby nie marnować czasu na kupywanie monitora postanowił do komputera podłączyć telewizor. Telewizor sprawował się dość dobrze lecz niefart sprawił że i telewizor popsuł mu się około godziny 23.00 (kiedy wszystkie sklepy były już zamknięte) i to na dzień przed oddaniem projektu. Więc programista nie mogąc nic robić usiadł przy zepsutym telewizorze podłączonym do komputera i płakał do samego rana."

 

[Prosił bym moderatorów o przetłumaczenie tego tekstu na J. Angielski bo wolę się nie kompromitować przetłumaczając ten tekst samemu]

 

Pierwsze szkice i modele dodam w ciągu 3 dni.

 

 

Update 23.08.2008

 

szybki szkic w paint'cie. Nie wiem jeszcze gdzie ma być biórko z programistą

Edytowane przez Kolin101
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a ja jeszcze dodam, że mówi się kupować a nie kupywać :D

 

Oj tam ;-p jutro około 12.00 kolejnu mały update tym razem telewizora ewentualnie zalążka monitoru.

 

Update będzie jutro gdyż nie miałem dzisiaj czasu by cokolwiek zrobić.

Edytowane przez Kolin101
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update:

 

Jednak udało mi się zdobyś trochę czasu więc zrobiłem kawałek obudowy monitora i "pobiłem" jego szybę. Trochę mało ma pęknięć lecz postaram dodać trochę więcej ale nie wiem czy się uda bo skończyło mi się prawie już poly które mogę przestawiać. "Rozbijałem" tą szybę około 1,5 godz. (miniaturka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności