Skocz do zawartości

[SSAT]: "Cypher`s Birth"


Rekomendowane odpowiedzi

Komentarz:

Fak! Powinienem był wybrać niebieską pigułkę…

 

Comment:

Frak! I should have chosen the blue pill….

 

SSATshi.jpg

 

 

 

========================================================================

Czołem

Nie mam już zbyt wiele czasu ani specjalnego pomysłu ale ponieważ zawsze narzekałem ze nigdy w czasie wakacji nie odbywają się bitwy, w tej musiałem wziąć udział. Ale chodzi też o sławę i nagrody :)

Dwa słowa na otwarcie wątku:

Przyznam się bez bicia że zamiast myśleć nad oryginalnym pomysłem postanowiłem wyjść z założenia ze pewne tematy są zawsze dobre i poszedłem w klimaty cybernetyczne.

Lista inspiracji długa, od znakomitej pracy traitora która zapadła mi w pamięć dawno temu przez dussa po falloutowe pancerze.

Praca będzie przedstawiać postać która po awarii jej „telewizora” zmuszona jest odłączyć się od aparatury i spogląda z trwogą przed siebie. Wiem ze nie jest to nie wiadomo co ale ale liczę ze uda mi się osiągnąć dobry klimat, sądzę ze kluczem do sukcesu tej scenki będzie dobrze wyzbrushowany grymas twarzy. Generalnie nie jest jeszcze sprecyzowane o co kaman do końca (np. otoczenie) dlatego, wdzięczny będę za wszelkie pomysły i uwagi.

No i dobre. Życzcie mi cierpliwości i żeby mi nie zabrakło czasu.

pozdrawiam

Edytowane przez shi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

Dziękuje za wskazówki mpta.

Zamieszczam update :/ jak zwykle wszystko na ostania chwile robie no nic dzisiaj kończę modelować (głównie „gogloteliwzior” )jutro tektury, po jutrze trzymam kciuki.

Od razu mowie ze tło jest prowizoryczne wezmę bardziej się za nie jeśli przejdę eliminacje.

Podpowiedzcie coś jeśli łaska.

 

http://www.mylab.pwii.pl/michal/ssat13.jpg

ssat13S.jpg

ssat13s.jpg

 

ssat13.jpg

Edytowane przez shi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

Mi się zdaje ze nie trzeba będzie jakoś bardzo bronic tego choć w tej chwili możne jeszcze za bardzo faktycznie nie daje to odpowiedniego efektu.

Ale kto powiedział ze tv można nazywać tylko pudełko naprzeciw fotela? Gościu ściąga tv z głowy i o nic więcej tutaj nie chodzi. (Ideologie odkryję na końcu:)) Straszna jest to na co patrzy i co myśli.

Edytowane przez shi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc przedstawiam kilka kolejnych etapów:

1- wziąłem sie za bitwe spontanicznie i z rozpędu bez szkiców do modelowania.1.jpg

2 wiedziałem ze nie zostało wiele czasu,wiec ustaliłem od początku jak będzie wyglądać ujecie żeby nie robić nic niepotrzebnie.

2.jpg

3 następnie dodaje kolejne szczegóły, >> moja pierwsza praca w zbrushu"

3.jpg

 

4 teraz zamierzam pracować głównie nad oświetleniem i dopracowac może jeszce ekpresje twarzy (nie mowiąc o txtrurach).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam obecny etap. Wiem ze jeszcze temu trochę brakuje do końca, ale gdyby przyznano mi nominacje sądzę że nie powinienem mieć problemów żeby się wyrobić przed ostatecznym terminem.

pozdrawiam.

shi

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i faktycznie. Praca widze jest. Szkoda tylko, ze opisy tak na szybko robione i tak krotkie. Anglojezyczne jury moze miec problem ze zrozumieniem gdzie w tej pracy jest Awaria TV. Moze dasz rade jeszcze przetlumaczyc ten polski opis pod praca na ang. To już nie musi być przed północą.

 

To tylko taka sugestia.

 

Byłbym za przetłumaczeniem nawet tylko tego fragmentu:

Praca przedstawia postać która po awarii jej „telewizora” zmuszona jest odłączyć się od aparatury i spogląda z trwogą przed siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Adek ale opis taki zostanie. Jest krótki ale wcale nie jest taki na prędce robiony :)) Generalnie uważam że praca powinna się tłumaczyć sama, a pisanie co ona przedstawia to już w ogóle dziwne. :) zaryzykuje i zostawię minimala.

mniejsza wersja:

SSATshiS.jpg

Edytowane przez shi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności