Skocz do zawartości

Camera Menadżer :)


Ford Prefect

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

trochę zagmatwane pytanie mam: Mam w scenie kilkanaście ujęć, każde w innej rozdzielczości czyli mam też kilkanaście kamer odpowiadających tym ujęciom. Czy jest jakiś plugin, albo sposób na to aby ustawić je w kolejce żeby automatycznie po kolei się wyrenderowały? bez ręcznej roboty, full automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

Dzieki za pytanie i odpowiedz :)

 

Mam inny sposob:

ustawiam 5,6... roznych ujec, kamer, zapisuje scene i otwieram te ujecia w 5, 6... rownoczesnie odpalonych Layout'ach.

Renderuja sie w podobnym czasie jak pojedynczy render!

(Ale, posiadam wypasiona maszynkę :)

 

Na terazniejszym etapie mej wiedzy zajmuje sie jedynie pojedynczymi wiualizacjami ktore wykorzystuje do pracy.

 

Pozdrwiam

Qba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spoko, też tak kiedyś próbowałem i działało. Ale przy scenach 5 mln poly już się trochę boję :)

 

A wracając do tego plugina - to okazało się, że jednak nie dał rady - LW zawieszał się po pierwszym renderze zarówno w 9.3.1 jaki w 9.5, musiałem jechać ręcznie :) Ale to pewnie przez tą dużą scenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam jedna scene i trzy kamery z ktorych chce zrobic trzy ujecia po 150 kl. Czy musze odzielnie renderowac kazda kamere, a pozniej montowac w apl. typu Premiere.

Czy jest mozliwosc laczenia obrazu z trzech kamer w jednym renderze???

do tego sluzy - plugins: camera selector o ile nie zwisnie :(

 

Pozdrawiam

Qba

Edytowane przez qbaqbaMAX3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz także wykonać prosty montaż na "background image" (zakładka effects/compositing) wczytując tam sekwencje gotowych klatek, które wcześniej odpowiednio ponumerowałeś i wrzuciłeś do jednego katalogu. Tę operację łatwo przeprowadzić np: total comanderem używając narzędzia wielokrotnej zmiany nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności