Skocz do zawartości

Kadłubek...


natas

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu zastanawiam się nad wzięciem jakiegoś laptopa na raty ale nie jestem pewien czy nie lepszy byłby składak problem w tym ,że chciałbym by ktoś rzetelnie doradził mi w doborze komponentów do takowego kadłubka.Oczywiście mam na myśli sprzęt o w kwocie 2000-2500 głównie do blender + ps ale z czasem chciałbym podłubać w 3ds itp.Co wy byście za taką kwotę wrzucili do kadłubka ...jakie podzespoły ,jaki os (czy 32bitowy czy 64 win a jeśli linuks to który jest dobry pod np.blendera z resztą słyszałem ,że w niektórych firmach stosuje się linuksy).A może jednak wziąć coś gotowego ze sklepu?Wiem ,że podobne tematy już były ale w świecie komputerów ceny szybko się zmieniają ...

ps.W cenę nie wliczajcie os

ps2.Sorki za tak długi post..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Odpowiem krótko. Myślę że to jest dobry wybór i będzie ci ciężko znaleźć coś lepszego w tej cenie http://www.primakomp.pl/product_info.php/products_id/5086

 

Sklepu nie znam ale jest tanio. Możes poszukać gdzie indziej tego modelu lub podobnego kierując się podzespołami. Asus robi podobno niezłe lapki.

 

Na allegro jest trochę lepszy z tej serii http://allegro.pl/item426616647_asus_s96s_8600gs_t8300_4gb_320gb_wifi_bt_gratisy.html

 

Teraz zobaczyłem że to kadłubek produkowany przez asusa ale to ci chyba nie robi różnicy.

Edytowane przez Gomez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności