Skocz do zawartości

Wspaniala polska gra


Cozmo

Rekomendowane odpowiedzi

PainKiller i wszystko jasne. Ludzie czy widzieliście demo tej gry ??, jak nie to zobaczcie www.painkillergame.com to polska produkcja. Szczerze mówiąc nie myślałem że Polacy wreszcie się przemogą i pokarzą na co nas wreszcie stać. Klimat w grze jest taki że przez pierwszy level w nocy jak grałem miałem ciary na plecach, to tylko 220 MB a w demo można na prawdę poszarpać, musicie to zobaczyć :D jeśli jeszcze nie widzieliście albo widzieliście bete wcześniej

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Polacy już dawno pokazali, na co ich stać tworząc najlepszego, najbardziej klimatycznego rts`a jakiego w życiu widziałem. Niszczy wszystkie C&C, Warcrafty i inne Starcrafty. Earth 2150 - polecam!.

 

A Painkiller jest niezły. Bardzo ładna grafika, niezła fizyka. Dla miłośników fps`owych rozwałek w sam raz. Czyli nie dla mnie ;).

 

Niedługo wyjdzie niezła mam nadzieję gierka techlandu (polska gierka oczywiście). Xpand Rally. Z tego, co widziałem na filmikach i screenach to całkiem ładna graficzka się szykuje (engine chrom`a). Typowe arcadowe wyścigi. Nie przepadam za takimi, ale zapowiada się nieźle.

 

Myślę, że Polacy potrafią naprawdę bardzo dużo osiągnąć. Nikomu tego specjalnie tłumaczyć nie trzeba. Utalentowanych ludzi nam nie brakuje. Nierobami też na pewno nie jesteśmy. Potrzeba nam jedynie więcej swobody, więcej pieniędzy w kieszeni (a nie w państwie) i więcej wiary w siebie.

 

Ps. A STALKER i tak wszystkich zniszczy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Painkiller wymiata :D mojego kompa też pozamiatał, nawet na najniższych detalach :( ale jak tylko dorwę mocniejszy sprzęt to gierka na 100% wyląduje na moim dysku :) według mnie fizyka jest świetna, podobna do tej z Max Payne 2, więc nie mam do czego się przyczepić :)

 

dzięki za linka [piwo]

 

P.S. Falcrum, grałem w SOLDATa, świetna gierka :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no giera jest wypasiona, fakt, chlopcy sie postarali...

 

najlepsze jest to, ze gra bedzie sprzedawana za 19,90 PLN !!

 

smieszna kasa wiec na stowe sobie kupie :)

 

btw taka polityke cenowa to rozumiem, zaloze sie ze zarobia na niej ( w PL) duzo wiecej wiecej niz gdyby sprzedawali ja powiedzmy za banke.... w koncu przejrzeli na oczy... cos czuje ze bedzie niezly szok wsrod polskich innych producentow i dystrybutorow hehe dobrze im tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest b. dobra ale

to ze jest za 19,90 wcale nie znaczy ze wszyscy od razu ja kupia, dla wielu cena=jakosc wiec skoro normalnie gry kosztuja 100-200 zeta to za 20 dyszki moga pomyslec ze to gniot. Zreszta najwieksza kase to zarobia na zachodzie jezeli tylko wydawca dobrze ta gre wypromuje, bo juz kilka niezlych polskich gierek tam przepadlo niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falcrum widze ze gustujemy w tych samych grach - najpierw TA, teraz soldat :D Też polecam gierkę, gram w nią od jakiegos roku kilka razy dziennie, nawet jak nie mam czasu :D Tylko nie grajcie z botami bo to nudne - uderzajcie od razu na jakis serwer z m79 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack - a skąd wiesz czym zajmuje sie Master po godzinach ;)

Ale co do fizyki to zgodze się, ze niektore rzyczy nie \"fruwają\" dobrze. W jedym miejscu były zwłoki na sznurkach. Poruszały się tak jakgdyby ważyły baaardzo mało. Jak styropianowe prawie.

Ale były tez i pozytywne zaskoczenia - wózki:D Można na nie wejści robić hustawke, a przy odrobinie szczęscia zjeżdżać z górki:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te wasze zachwyty i wszystko fajnie ale czy ktos z was pomyslal o tym, zeby UATRAKCYJNIC TEN POST do poziomu standardowego i ZAMIESCIC LINK DO SCIAGNIECIA tej \"Wspanialej polskiej gry\" ?!

 

Prosze mi nie kontrować w stylu - \"uruchom sobie google\'a...\" bo nie o to mi chodzi - skoro to taki buum to niech informacja o tym bedzie pełnowartosciowa, skoro juz zadano sobie trud by sie nia podzielic!

Przeciez to tak, jakby zamiescic w gazecie artykul o napadzie na bank, nie piszac w jakim kraju, jakim miejscie czy jakim banku mial on miejsce!!!

 

Licze ze ktos sie zlituje i zamiesci stosowny link - czyniacy z tego postu pelnowartosciowe zrodlo informacji :)

 

Pozdro

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności