Skocz do zawartości

Czyszczenie myszki


Tomala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od pewnego czasu mam problem z myszą, jak kliknę raz to sie albo wcale nic nie stanie albo efekt jest podwójny rolka sie ciężko wciska w niektórych pozycjach itp. Przypuszczam że powodem jest jakiś bród który się dostał do myszki wciągu 1,5 roku użytkowania. Pytanie jak wyczyścić mychę żeby klawisze zaczęły prawidłowo działać i żeby nic nie zepsuć? A może wysłać myszkę na gwarancję żeby naprawili?

Myszka to razer krait

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dzięki za szybką odpowiedź panowie :)

no więc tak śrubek żadnych tam nie ma cała obudowa jest szczelna poza luzem pod przyciskami, tak to wygląda:

razer3.jpg

razerkrait_6_thumb.jpg

l_00040963.jpg

 

Technika jak ufo ale musi byś jakiś punkt na łączeniach obudowy gdzie znajdują sie jakieś zatrzaski tak jak np w telefonach tylko gdzie? Może ktoś rozbierał razera?

 

JmTm00 nie mam pojęcia co to jest mam to wyłączone ale nazwa sugeruje zmianę ustawień czułości myszy w locie czyli pewnie jakiś skrót się ustawia albo odpowiedni ruch myszą. Wraz ze sterownikami instaluje się panel konfiguracyjny gdzie sobie można dostosować na prawdę sporo parametrów.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wreszcie opis jak rozkręcić jakąś tam mychę razera dla zainteresowanych link:

http://www.razerzone.ovh.org/index.php?option=com_content&task=view&id=46&Itemid=38

 

Ale jakież było moje zdziwienie kiedy odkleiłem plombę żeby dostać sie do nakrętki która zgadnijcie jak wyglądała:

hmmmim2.jpgmy.php?image=hmmmim2.jpg

 

Idę zrobić taki klucz na szlifierce :D Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności