Skocz do zawartości

Jak zrobić mapkę do Jedi Academy?


Paul_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Po9stanowiłem zrobić mapkę do \"Jedi Academy\".Oczywiście problemy zaczęły się już zanim zacząłem robotę:( Czy macie jakies pluginsy do maxa (bezpośrednio do JA lub chociaż do Q3) ,lub jakieś tourtiale(najlepiej po polsku) do robienia mapek w GTradiant (lub własnie w maxie ,by potem to jakoś przerzucić)? Zgóry dziekuję za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wielkie dzieki! Bardzo mi to pomogło! :D Potrzebuję jeszcze tylko info na temat tworzenia terenu(chyba jest jakis pluguns do radianta...)Czy moge teren zrobić np. w maxie a potem wrzucić go na plansze i będzie działać dobrze? Jak ustalic wielkość obiektów na mapie ? Tzn. skad mam wiedzieć jakiej wielkości będzie pow wrzuceniue do gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi!

jak chcesz sprawdzic wielkosc obiektow , to ustaw na mapie jakis obiekt z gry (portal , czy ustaw jakas paczke amunicji) a teren mozesz robic sciezkami (tam jest taka opcja ze mozna zrobic \"plane\" i go edytowac dowolnie;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszcze raz dzieki ! :D Pozaostały mi juz właściwie tylko dwa problemy:

1.Nie wiem czemu jak nacisnę ESC (czyli odznacze obiekt/brush/) to nie moge go juz spowrotem zaznaczyć.Czy to jakis błąd?Klikam na jakiegoś brusha i nic sie nie dzieje.

2.Czy moge zrobic TEREN w Maxie ,a potem go wrzucić do radianta ,tak by był on właśnie terenem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi!

 

Z tym esc em to jest tak ze to jest zatwierdzenie mobiektu, i jak chcesz go ruszyc z powrotem to musisz trzymac alt(chyba , a jak nie alt to ctrl) i kliknac na niego.

A z terenem naprawde nie wiem jak jest , ja robilem mapki do q3 to tam byly tylko plaskie powieszchnie, a jak robilem do wolfa to ustawialem patha i jakis modyfikator na niego dalem , nie powiem jaki bo po prostu nie pamietam ;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności