Skocz do zawartości

ChC.5:Koszmar by nicpon


nicponim

Rekomendowane odpowiedzi

FINAŁ:

finalmd2.jpg

mordakf8.jpg

 

skupilem sie raczej na drobnej karykaturze czlowieka, dbalem by postac byla straszna a nie groteskowa, bez zbednego przesadzania jak to teraz jest modnie tworzac horrorowate stwory;]

pozdro!

 

sporo ludzi, fajnie ze jest konkurencja,temat moze nie tyle ciekawy ale dosc swobodny zeby od czasu do czasu łape rozruszac,wiec zakladam ze raczej cos uda sie wysmarowac;]

moze jutro jakis wstepn szkic, zobaczymy co dzien przyniesie-pozdro!;]

 

edit:

 

koszmarcopygl5.jpg

Edytowane przez nicponim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Smiesznie porównanie miedzy twoim pierwszym szkicem a updatem sie nasuwa. Troche wyglada to tak jakby na pierwszym obrazku powial wiatr od dolu a na drugim przestal i wloski opadly :)

A na powaznie to naprawde dobrze wyglada ta maszkara. Podoba mi sie jak dopracowujesz szkic. Fajnie czuc objetosc obiektu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiekszylem troche glowe,bo wydawala mi sie sporo za mała,dodalem zęby, mordy raczej nie bede zacienial, zostawie jak jest, caly czas staram sie rozpatrywac,czy gdybym taka zobaczyl to bym sie zesral ze strachu czy nie;p latwo jest ze straszydla zrobic pośmiewisko;]

 

ale to przy pozniejszych up'ach, z dalszymi detalami...

 

dzieki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za odpowiedzi;tła raczej nie bedzie,bo jak ma byc concept,to rozumiem ze postac przedewszystkim a tło to taki dodatek-ja z tego dodatku rezygnuje;]

 

teraz zajmuje sie rzutem,sa niezgodnosci z przodem postaci,ale to kwestia poprawek;]

asdadcopycq0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm coś mi nie pasuje z twarzą, na rzucie z przodu wydaje mi się, że czoło wychodzi bardziej do przodu, a z profilu to szczęka odstaje... może trochę więcej światła na szczękę w pierwszym rzucie? ale jakbyś tego nie zrobił, to i tak dla mnie będzie jedna z najlepszych prac w tym czalendżu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rosikowski-a dzieki dzieki;]

ortheza-przy nastepnym updacie(o ile bedzie;p)dodam;]

falcom-dzieki wielkie,tez myslalem nad wiekszymi przeswitami,no zobaczymy co da sie zrobic;]

łukasz misztela-dzieki wielkie!

selfu- dzieki wielkie, milo slyszec ze pracka prezentuje podobny poziom jak dzielo mistrza digitalu i conceptartu;] to motywuje;]

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazales pazur.

Koncept 100% w temacie i moim skromnym duzo lepszy od JakkaSa (ktory pracke zrobil rewelacyjną aczkolwiek zdecydowanie mniej koszmarną niz Twoja). Juz mialbys moj glos gdyby nie leander. Jego koszmar po prostu powala ale niestety chwilowo tylko at face.

Chyle czola i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności