Skocz do zawartości

weźcie se ludzie poodświeżajcie te swoja portfolia :D ;P


purple

Rekomendowane odpowiedzi

wchodzę na maxa szukać inspiry dla stronki-wiem,że wy tu w większości prezentujecie nie tylko poziom ale też gust i sporo inwencji-macie niesamowite pomysły,które przekladają się na wasze portfolia- zaglądam do najlepszych (z nicka nie trzeba wywoływać-jest tu paru wyjadaczy;P )-a tu...

strona nieczynna,w remoncie,nie działa,zawieszona, wywala się, zabugowana, etc...

wiem,że wielu z was ma zleceń na pęczki, inni zaś mają też inne sposoby prezentacji niż portfolio,jeszcze innych nawet nie trzeba przedstawiać,ale...-no dajcie ludzie pooglądać tym co się takimi rzeczami jarają :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

eee no-ja tak tylko przypominam;) róbta se co chceta w sumie;) ja to w ogóle mam jakieś starożytne-ale u mnie to jeszcze nie ma na co popatrzeć -jest dla picu :D

Tylko szkoda by było,żeby niektóre wasze "niunie" nie zostały zobaczone przez...no np. światowego producenta;P

 

a w odwecie,jak by się kto pytał,co mnie to w ogóle interesi odpowiadam krótko-mi po prostu brakuje weny na stronkę,więc odświeżajcie szybko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dziala... to znaczy ze nie jestem wyjadaczem? :((

 

Eh, to się bierze w ogóle z definicji... Forum jest jak stary film kung fu, stary wyjadacz to ten koleś strzelający głodne kawałki, ekscentryczny, beznamiętnie krytyczny i nic nie pokazujący przez 99% filmu.

 

A co do tematu to preferuję jednolite tło, sterte jpgów + przycisk o mnie/kontakt więc nie było by z mojego żadnego pożytku.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, to się bierze w ogóle z definicji... Forum jest jak stary film kung fu, stary wyjadacz to ten koleś strzelający głodne kawałki, ekscentryczny, beznamiętnie krytyczny i nic nie pokazujący przez 99% filmu.

 

Złota czcionka :). Ja od roku przerzuciłem się na coś jak blog bo na updaty prawdziwej strony nie mam anu czasu ani zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności