Skocz do zawartości

[Grafik2d] [Grafik3d] future:null


stalek

Rekomendowane odpowiedzi

22_05_2008_ruins2_with_logo_small2.jpg

Dzień w którym na nasze głowy spadły pierwsze rakiety, zakończył wszystko. Wszystko co znaliśmy, do czego przywykliśmy, co kochaliśmy i czego nienawidziliśmy. W jednej chwili runął porządek świata. Nastał czas ciemności, strachu, umierania. Wściekłość która zrodziła się w nas wówczas poczynała dojrzewać, powoli brać górę nad żalem, goryczą i łzami.

 

Pociski jądrowe nas nie zabiły. Nie zabiły wszystkich. Po wielu dniach wystawiliśmy swoje umęczone twarze na słońce, postawiliśmy stopy na popękanej, jałowej ziemi. Był to czas głodu, niepewnego jutra, walki o każdy dzień, o każdą godzinę. Mieliśmy już wówczas to silne postanowienie – by przetrwać, by przeżyć, za wszelka cenę.

 

Pokonaliśmy głód i pokonaliśmy pragnienie. Pokonaliśmy nasze słabości, różnice, wzajemną niechęć i żale. Potrafiliśmy się zjednoczyć i zorganizować. Pewnie szliśmy przez ten nowy świat bez praw, bez Boga, bez przyszłości. To my stanowiliśmy w nim prawa, byliśmy jego bogami i przyszłością.

 

Wściekłość, która w nas żyła, która pchała nas naprzód, przybrała postać konkretnego celu. Celem tym była zemsta. Zemsta na tych, którzy los nam taki zgotowali, którzy świat ten takim nam uczynili. Na tych którzy zabili w nas radość, miłość i miłosierdzie. Postanowiliśmy w pustce zniszczenia stworzyć miejsce dla siebie. Stworzyć nowy lepszy porządek rzeczy. Porządek, który sprawiedliwie ukarze wszystkich winnych. Porządek, który nagrodzi sprawiedliwych.

 

Wtedy to nadeszli ludzie z karabinami. Przynieśli nam śmierć i zniszczenie.

 

 

 

future:null - postapokaliptyczno - steampunkowa strategia czasu rzeczywistego

 

Podstawowe cechy:

 

* nowoczesna grafika 3D

* gameplay nawiązujący do klasycznych RTSów jak: Command and Conquer, Red Alert, Warcraft, Starcraft, Age of Empires

* unikalne sposoby pozyskiwania surowców

* unikalne jednostki (obok współczesnych pojazdów wojskowych jak Humvee czy czołg Twardy występują np. pojazdy parowe – czołgi parowe…)

* co najmniej 4 zróżnicowane strony konfliktu

* ciekawa fabuła z odniesieniami do współczesności

* akcja gry osadzona w postapokaliptycznej Europie Środkowej

* elementy steampunkowe (np. maszyna parowa, czołgi parowe)

* tryby single player/multiplayer

 

www projektu (tymczasowo): www.evilindiegames.com

forum projektu: forum.evilindiegames.com

 

concept1_2.thumbnail.jpg

 

Ciekaw jestem waszych opinii na temat projektu jaki niedawno rozpoczęliśmy: future:null.

Co o tym sadzicie? Jak wam podchodzi postapokaliptyczny RTS osadzony w polskich realiach? :)

 

Poszukujemy concept artistów / grafików2D / grafików3D...

Osoby zainteresowane współpracą z nami przy tym projekcie odsyłam >TUTAJ

 

Pozdoss!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nowoczesna grafika 3d tzn jaka ? Bo chyba nie taka ktora pokazaliscie w poscie ;]

 

No właśnie tutaj przybyłem w poszukiwaniach tej "nowoczesnej grafiki 3d" (cokolwiek to znaczy ;) )

 

Właściwie to miało być ogłoszenie rekrutacyjne, tylko coś zjadło [rekrutacja] z tematu:/

 

Poszukujemy zatem grafików 2D i 3D do współpracy przy posapokaliptycznym RTSie:> Którzy wspomogą nasze skromne zasoby ludzkie zmysłem estetycznym, fajną grafiką.

 

Co do czegoś z gry, jakichś screenów, to nasza gra nadal jest w bardzo wczesnej faznie produkcji...

Szukamy grafików.

Na szybko mogę wystawić wam 2 obrazki z testowej planszy (żeby nie było że zupełnie nic nie robimy:) )

 

4_14_09_08_1_29_34.jpg

 

 

 

2_14_09_08_1_19_12.jpg

 

Oczywiście obrazki te nie przedstawiają konkretnej planszy/misji z gry, a jedynie są obrazkiem z pewnych testów silnika, modeli, mechaniki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze skojarzenie to Fallout. W prawdzie nie grałem lecz klimat z opowiastki + te zdjęcia + to co kiedyś widziałem = to co powiedziałem powyżej :) Jeśli do tego dojdą zdezelowane ikarusy (referek w realu nie brak:) ) przy przystankach, stare dworce rodem ze wschodniego z Warszawy i ruiny miast po II wojnie... (a może by tak Pałac Kulturny uchlastać w pół i zwalić na wroga???) Wszędzie gruz... powybijane okna, tlące się gdzieniegdzie samochody po niedawnych starciach... Jeśli taki miałby być klimat... JESTEM ZA.

Co do samego "systemu uzbrojenia" to uważam za pomyłkę wstawianie elementów typu Humvee to świata gdzie all is lost. Jak już ma być oryginalnie to można stworzyć dla każdej ze stron oryginalny system tworzenia broni w oparciu o "znaleziska" lub o resztki po tym co sklecił był przeciwnik. Ten drugi element jest z jakiegoś C&C. Tan się to tyczy głównie pojazdów. Tutaj każdy by mógł sobie coś tak sklecić samemu.

Troche mnie fantazja poniosła ale brak mi czegoś w tych strategiach.

No a jak mogło by byc w życiu po takim katakliżmie? Wystarczy popatrzeć na Madmaxy czy Wodny Świat. Co człowiek to inny pomysł na to samo...

Co do patentu na energię to pomysł na napęd parowy jest rewelacyjny.

Edytowane przez Adamek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że uważacie że gry komputerowe to się robi w dwa miesiące:)

 

Filmiku nie będzie bo to bez sensu, pokazywać pokracznego ludka który po kliknięciu w przycisk buduj powoduje po chwili pojawienie sie budynku obok niego. To nie ten etap.

 

- jest możliwość sterowania kamerą - obrót, zmiana konta, zoom

 

Są stworzone PODSTAWY:

- ruchu jednostek

- strzelania jednostek

- zabijania innych jednostek

- budowania

 

Ale są to PODSTAWY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że uważacie że gry komputerowe to się robi w dwa miesiące:)

Zaufaj. Nikt tu tak nie uważa, wręcz przeciwnie, większość sądzi, e na odległość tego nie da się zrobić nawet w 3 lata :P

 

Filmiku nie będzie bo to bez sensu, pokazywać pokracznego ludka który po kliknięciu w przycisk buduj powoduje po chwili pojawienie sie budynku obok niego. To nie ten etap.

 

- jest możliwość sterowania kamerą - obrót, zmiana konta, zoom

 

Są stworzone PODSTAWY:

- ruchu jednostek

- strzelania jednostek

- zabijania innych jednostek

- budowania

 

Ale są to PODSTAWY.

Nagranie tego to chwila i trochę wysiłku a ja chciałbym to wszystko zobaczyć, inni zapewne też, bo póki co masz tylko słowa i dwa obrazki :)

Edytowane przez prrrszalony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

No już to widzę:) Nagrywam filmik, wrzucam i nagle zwala mi się na głowę 150 grafików.

 

Tak szczerze, to po prostu nie uważam byśmy się jeszcze mieli czym w tej chwili chwalić. Nagranie latania nad planszą to 10 może i minut, tylko pytanie PO CO?

 

Jeśli chcecie filmiku, dobrze. Będę miał na uwadze że filmiki są bardzo, bardzo ważne, popracujemy nad jakimś porządnym tech demem (jakaś składna plansza, intro, gui, muzyka, napisy końcowe) i za jakieś pół roku pewnie pokażemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, pokażcie c macie, to "zwali" (o bogowie, co za słowo o szkaradnej wieloznaczności :P) się tylko kilku, ale to będzie zawsze "coś". Polatajcie and pustą planszą, potem wybudujcie domek, jakiegoś ludka, który zabije drugiego, a na pewno pomoże wam to przy rekrutacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem o co chodzi najpierw szukacie tutaj chetnych do pomocy a pozniej sie boicie ze ktos sie zglosi i bedzie problem. Jezeli pokazywanie krotkiego filmiku jest glupota i chcecie pokazac dopiero za pol roku to dobrze mogles nie zakladac tego tematu a dopiero po uplywie tego 0,5 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem o co chodzi najpierw szukacie tutaj chetnych do pomocy a pozniej sie boicie ze ktos sie zglosi i bedzie problem. Jezeli pokazywanie krotkiego filmiku jest glupota i chcecie pokazac dopiero za pol roku to dobrze mogles nie zakladac tego tematu a dopiero po uplywie tego 0,5 roku.

 

Ej no.

Za pół roku założymy następny temat.

Tym razem już z filmikiem.

Proste i klarowne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne...gry nie robi sie w dwa miesiące....ale zachęć czymś....czymkolwiek...bo "testy" ja rozumiem ale to powinny być wewnętrzne, dla was....a dla reklamy jakieś solidniejsze....i nie "podpicowywane w fotoszopie"...a jezeli nie ma innej opcji to moze rzeczywiście za pół roku byłoby lepiej? Wszak pasja nie wygasa, hm :> ? J tam trzymam kciuki ale do złapania na haczyk daleko :/ poka wiecej i wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, z tego co widzę, niektórzy są bądź byli w innych polskich amatorskich projektach. Jestem ciekaw, czy na tym etapie przedstawialibyście jakiekolwiek filmy/zwiastuny, COKOLWIEK z gry. Każda z grup (tym bardziej amatorskich) dąży do profesjonalizmu, pracując ciężko nad tym by móc jak najlepiej przedstawić efekty swojej pracy. Po tym są oceniani, wy wymagacie od powyższego teamu by przedstawił Wam materiały, które niekoniecznie wpłyną na pozytywne opinie.

 

"Hm, nie podoba mi się to i tamto."

"Złe modele, złe tekstury"

 

no i tak się zacznie. Lokacja testowa jest dla autorów gry, dzięki niej będą mogli w spokoju wyeliminować błędy oraz przetestować "swoje dziecko". Uszanujcie to zatem, bo dam sobie rękę uciąć, że projekty w których uczestniczycie bądź uczestniczyliście nigdy by nie pozwoliły sobie na publikację niedoszlifowanego dzieła.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manver - wyjąłeś mi to z klawiatury:).

Skoro wszyscy wiedzą, że to amatorski projekt, to czemu tyle dotkliwych uwag?

Czyżby wrodzona polska wada, że kto się choć trochę wychyli to reszta go za nogi i na dół? Polecano mi to forum jako społeczność gdzie bezinteresownie przepływa wiedza i doświadczenie. Niech zatem również znajdzie się i zrozumienie. A dla malkontentów pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Jeśli jaj braknie to zamiast poganiania, to mogli by cokolwiek pomóc czy też doradzić. Wtedy na pewno będzie szybciej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manver, esenthel wrzuciło nie tylko filmik, ale i bardzo wczesne demo gry. Na niedoszlifowany diament pozwalają sobie największe firmy, więc co najmniej przesadziłeś z tym "nigdy"... szukają kogoś do współpracy, a nie podstawiają się pod ocenę, im więcej pokażą tym lepiej... im więcej im się oberwie, tym lepiej, trzeba się hartować przed recenzjami, w których nikt nie będzie myślał o tym czy ktoś się starał czy nie ("a damy najwyższą notę, w końcu tak im zależało" :) )

 

Adamek, Teraz bardziej za "wrodzoną polską wadą" robi wypominanie komuś czepliwości czy krytykanctwa, co rzekomo jest czymś wspólnym wszystkim polakom. Co chwilę czytam, że krytykowanie jest takie "polskie" itd., że "tylko się czepiacie, macie kompleksy", dużo tego pada.

no tak, najlepiej pisać, good work, keep workin, great, please moore itd :* czy bardziej po rodzimemu, jesteście super, kiedy wychodzi gra, już mam ochotę w to zagrać, jesteście moimi idolami ... bla bla bla...

Ale racja z tym ciągnięciem za nogi, często tutaj ściągają kogoś na ziemię :P Ja cenie sobie na tym forum ową czepliwość i staram się do niej dorzucić kilka groszy.

 

Ja np jestem zainteresowany dołączeniem, a nie graniem w tą grę, czy jej testowaniem, a filmik przybliżyłby mi wizję miejsca, do którego się pcham...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh kolejni ktorzy szukaja ludzi do teamu ale chca by obchodzic sie z nimi jak z jajkiem. Zalozyles taki a nie inny temat wiec powinienes sie liczyc z tym ze nie kazdy bedzie wychwalal was pod niebiosa i bedzie chcial wiedziec cos wiecej o projekcie. Naprawde polskie projekty sa dla mnie smieszne gdy szuka sie ludzi ale podkresla ze to amatroska gra wiec robi sie ja bardziej na odwal. Jesli szuka sie ludzi to trzeba czyms ich zachecic a nie tylko kilku zdaniowa rozpiska ze robimy innowacyjna gre i bedzie super. A co do gadania ze polacy to czepiliwy narod hmm to chyba nie jest naszym najwiekszym problemem tylko brak samokrytyki. Konstruktwyna krytyka to nie czepialstwo ale gadanie ze jesli ktos pisze z sensem ale nie pozytywnie i mowi ze to bllee to jest wlasnie czepialstwo. Troche powagi ludzie przestanmy lizac sie po dupach tylko prowadzmy konstruktywna dyskusje. Projekt przedstawiony jest w zlym swietle i to normalne ze ludziom niepodchodzi taka prezentacja. Sam kiedys tez mialem zapedy do tworzenia gier i teraz gdy minelo troche czasu zdaje sobie sprawe ze naprawde zabieralalem sie za to od zlej strony i nie dziwie sie ze nic z moim planow nie wypalilo bo zaduzych szans nie mialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh kolejni ktorzy szukaja ludzi do teamu ale chca by obchodzic sie z nimi jak z jajkiem. Zalozyles taki a nie inny temat wiec powinienes sie liczyc z tym ze nie kazdy bedzie wychwalal was pod niebiosa i bedzie chcial wiedziec cos wiecej o projekcie.

 

Ej ale ja wcale nie chce by obchodzono się z nami jak z jajkiem.

Nikt tez specjalnie po nas nie pojechał :D

chyba nawet nikt nie napisał że screeny są chujowe:D

 

Po prostu nie mam ochoty nagrywać filmiku

z bardzo wczesnego etapu prac nad grą na zawołanie,

po prostu na wszystko jest miejsce

i czas.

 

Jest na tym forum wiele osób które brały/biorą udział w kilku projektach o dłuższym stażu niż nasz. Osobom tym chciałbym serdecznie podziękować, za zainteresowanie naszym projektem, garść dobrych rad, opinii refleksji.

Przydadzą się na pewno, bo długa, długa, długa droga jeszcze przed nami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż muszę wtrącić słówko, bo chyba nikt nie zauważa bezsensu, jaki się tu tworzy... Mianowicie wielu z Was chce zobaczyć coś, co ich zachęci do przystąpienia do teamu, ale przecież każdy projekt ma swój początek więc dlaczego uważacie, że autor tego wątku ma już zespół, który będzie w stanie coś takiego stworzyć i Wam przedstawić? Przecież właśnie dopiero szuka kogoś, kto by mu w tym pomógł :)

 

Wygląda więc na to, że każdy, kto porywa się na zrobienie gry musi najpierw zrobić ją w połowie SAM, żeby mieć co pokazać... albo mieć w swoim dorobku inne ukończone już gry, którymi mógłby się pochwalić. Tylko czy ktoś widział naprawdę dobrze wyglądającą grę zrobioną przez jedną osobę? Raczej nie, a więc wymagacie od autora, żeby zwerbował ludzi do stworzenia tech-dema, które pozwoli mu zachęcić i zwerbować Was... ale jakim tech-demem zachęci ludzi do stworzenia mu tego tech-dema? Przecież na tym etapie właśnie jesteśmy i jak widać screeny oraz opis nie wystarczą, a więc kółko się zamyka :D

 

Pozdrawiam.

 

P.S. stalek, Twoje podejście i niechęć do wrzucania na forum czegokolwiek z prac, których pewnie nie można jeszcze nawet określić mianem "alpha" według mnie świadczą tylko o Twoim profesjonalnym i ambitnym podejściu do projektu więc życzę sukcesu i wielu chętnych ludzi do współpracy, trzymam kciuki :)

Edytowane przez Loozack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest pewna różnica między niechęcią i możliwością zrobienia filmiku pokazującego, że coś jest w silniku, a niechęcią i brakiem możliwości zrobienia takiego filmiku :) Nie widzę w tym profesjonalizmu, a jedynie niechęć do udowodnienia owej "możliwości" :)

 

Nikt też nie wymaga zrobienia połowy gry sam. Zwyczajnie ciężko o amatorski projekt, w którym silnik już jest mocno dopracowany, tylko koślawe kwadraty zamiast dobrych modeli latają. Najczęściej jest tak, że silnik jeszcze ledwo zipie, nie wiadomo do końca co w grze będzie, a już szukają grafików. Filmikiem pokazaliby, że nie należą do tej jakże licznej grupy. No ale dobra, nie ma co wałkować tematu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toście sobie pogadali ;P Reasumując: dwie strony w zasadzie o niczym bo nikt, nikogo nie przekonał xD

 

W sumie to co widać na screenach źle nie wygląda jak na pre-pre-pre alphę alphy. Fakt, że nie widać za bardzo, żeby coś hulało, równie dobrze mogą to być tylko modele wrzucone z edytorka, ale jeżeli jest już podpięta podstawowa mechanika, jeżeli renderer jest rozsądnie zoptymalizowany [potok] to reszta to już tylko kwestia ciężkiej i niewdzięcznej pracy no i shaderów. Jedyne co mnie mierzi to zacna tematyka, no ale w sumie to 90% super hiper komercyjnych produktów powiewa tym samym więc parametry w normie ;]

 

Nie lubię dawać dobrych rad wujka, ale nie będe gorszy od reszty ;P Czytaj Stalek posty mędrców z maxa bo najczęściej kryje się w nich [czasami dość głęboko co prawda] coś sensownego. Fakt, że jak najbardziej nie bierz sobie ich do serca bo i tak przeważnie skałdają się z 3 gram własnej mądrości życiowej popartej co najmniej 50 letnim doświadczeniem w zasadzie we wszystkich dziedzinach życia, gramem złośliwości/przytyku i gramem konstruktywnej krytyki, którą właśnie trzeba umiejętnie wyławiać z całej reszty.

 

Aha i nakręć ten filmik xD [joke]

 

Pozdrawiam i życzę powodzonka w poszukiwaniu grafików [niekoniecznie malkontentów], którzy wesprą wasz team ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to co widać na screenach źle nie wygląda jak na pre-pre-pre alphę alphy

alpha = teoretycznie gotowa gra (teoretycznie rozwijac nie bede - rozni wydawcy, rozne wymagania)

nie ma czegos takiego jak pre-pre-pre-pre alphy.

To co widac na screenach wg mnie to prototypy ktore w 99.9% ulegna jeszcze zmianie.

 

Sam pomysl na gre dla mnie bardzo fajny. Tylko nie wrzucaj miliarda grafikow do projektu. Prototypy/techdema mozna zrobic na grafice darmowej - do tego trza 'tylko' checi i jednego grafika 'technicznego' ktory ten temat ogarnie.

 

Albo robic gre dla robienia, albo robic gre ktora chce sie wydac ;> To pewnie dojdzie do Was z czasem.

 

Wiem, ze trudno jest zrobic jakis prototyp ktory w pewnym zakresie posiada featuresy z DD ktorym reklamujesz swoj projekt, ale to najpopularniejszy i najbardziej prawdopodobny motyw ktorym mozesz zdobyc kontrakt z wydawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że jak najbardziej nie bierz sobie ich do serca bo i tak przeważnie skałdają się z 3 gram własnej mądrości życiowej popartej co najmniej 50 letnim doświadczeniem w zasadzie we wszystkich dziedzinach życia, gramem złośliwości/przytyku i gramem konstruktywnej krytyki, którą właśnie trzeba umiejętnie wyławiać z całej reszty.

 

Heh to nie kumam to jesli ktos nie zachwala projektu i podejscia to narzeka tak sobie dla zasady? Jesli zaklada sie temat na forum to trzeba liczyc sie z opiniami roznych ludzi i przestac patrzyc na sprawe tak: o ten chwali a to wie co gada o ten narzeka to pewnie z zazdrosci bo tak naprawde o tym pojecia nie ma. Jak chcecie lizania dupy to wejdzie sobie na fotke.pl czy inny portal wzajemnej adoracji. Tak ludzi co ma pomysl i nic po za tym jest wiele wiec nie ma co sie dziwic ze nikt tutaj nie podchodzi do tego z entuzjazmem. Na mnie wieksze wrazenie robi prosty platformer lub gra logiczna gdzie sami tworcy oprocz gadania moga sie czyms stworzonym pochwalic. Zeby zadac cos od innych samemu trzeba cos zrobic. Najpierw zrobcie tech demko tak jak intoxicate powiedzial grafe mozna wziasc darmowa ale ogolnie zrobic i pokazac cos co dziala. Gdy tym sie zacheci ludzi to znajdziesz sobie grafikow i innych do pomocy i bedzie robic sie juz tak "na powazniej". A teraz to nie roznisz sie od innych zapalencow ktorzy maja tytul jakiegos dziwnego screena i checi. Nie mam zamiaru w tym temacie sie wymadrzac tylko wytlumaczyc ze jezeli naprawde chcesz cos stworzyc to musisz to niezle przemyslec i zmienic podejscie bo gier od tak sie nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kolos pisząc pre-pre, ble, alphę, posłużyłem się taką metaforą składniową, chodziło mi o to, że projekcik dopiero zaczyna egzystencję - nawet ja wiem co to alpha ;p

 

@temporal a gdzie ja napisałem, że jak ktoś nie zachwala to nie jest fajny/nie zna się na rzeczy/nie jest obiektywny, etc. i pisze tylko po to, żeby pisać/malkontencić/zniechęcać, etc.? Chodzi mi tylko o obrazowe przekazania zawartości merytorycznej postów sporej części userów. Fakt, jest tu naprawdę sporo ludzi, dla których mam szacun [dla ciebie kolos też ;P], ale duży odsetek wypowiedzi po wnikliwej analizie nie wprowadza do zagadnienia niczego sensownego.

 

Fakt, że najlepsza forma promocji to pokazać coś grywalnego, jakiś sensowny content, ale skoro ktoś dopiero zaczyna to co ma pokazać? I to chyba tylko o to kaman w tym topicu. Pewnie stalek wrzuci coś co przyciągnie nieprzebrane rzesze masterów 3d za jakiś czas ;) Na razie projekt może ściągnąć tych, którym pasują klimaty i realia giery, którą tworzą - w sumie nic się nie traci dobijając do projektu, przynajmniej grafik dowie się co konkretnie jest już zrobione, jak ida prace, koordynacja, etc. A jak uzna, że to chała to da sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Temp masz rację ;) Co do konstruktywnej krytyki to jak najbardziej tylko ona mnie interesuje, ale powinna być rzeczowa, konkretnie napisane, że jeżeli coś jest be to dlaczego, jak można by to zmienić, etc. a tego często brakuje.

 

Pozdrawiam,

 

Sher.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności