Skocz do zawartości

CHC5.:Koszmar by Ortheza


ortheza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Motyw z tymi niby szponami obejmujacymi tors (przynajmniej ja to tak widze) jest rewelacyjny. Problem, ze cala postac jest malo straszna, troche groteskowo smieszna, ale poniewaz wyglada to na zaplanowane dzialanie (włosy, zęby), to praca sie broni.

 

Strasznie mi sie podobaja szkice, szczegolnie te dwa w lewym gornym rogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba głowa i górna część tego pana, chociaż poza jak dla mnie jest zbyt udziwniona, ;] ja bym tu wydłużył i wyszczuplił tułów, łapy mogą zwisać wzdłuż niego, zastanowił bym się nad ptasimi nogami bo mi się natychmiast kojarzą z kurzymi :)

Poza tym efekt mogły by dodać np larwy wyłażące z rejonu włosów i jakiś otworów wzdłuż ciała ;]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie jest, aczkolwiek zgodze sie z przedmowca ze uklad ciala potwora jest jakis taki dziwny. Troche jakby sugerowal ze koszmar sam sie przestraszyl czegos jeszcze gorszego co jest poza kadrem :)

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki za updaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie sie prezentuje plansza finalowa, zestawienie koloru z olowkiem. Fajna przestrzen i kolory w finale. Jakbym mial sie czepiac koszmarnosci, to mam wrazenie, jaby ten stwór sie niepewnie czail, troche jak przestraszony pies, który sie odgraża, warczy, szczeka, wygina szyje, ale boi sie podejsc i ugryzc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności