Skocz do zawartości

ChC.5: Koszmar by RaVirr


RaVirr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć:)

Pierwszy post w tym dziale i pierwsza poważniejsza postać jaką malowałem. I kurczę zdaję sobie sprawę, że mało straszna...Czekam na wasze podpowiedzi w związku z tym co zrobić by była bardziej koszmarrrrrna:D

Pozdro:)

--------------------------

Koniec:

conceptkoniec.jpg?t=1221759112

Pozdro!:)

Edytowane przez RaVirr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

najlepszy efekt sie uzyskuje laczac to co znane w jakis przedziwnych kombinacjach. jesli dajesz kupe malo okreslonych elementow nie bedziesz mial efektu strasznosci.

koszmar to wykrzywienie wypaczenie rzeczywistosci. zacznij lepiej od relistycznej postaci a potem jajakos powykrecaj

 

zerknij sobie na "Th thing" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie o wyszło, nogi do zrobienia jeszcze, możliwe parę przeróbek, jeszcze trochę detalu..

ortheza Pewnie już w tym rysunku nie uzyskam efektu straszności (ale się postaram jak umiem!:) ), a lenia mam by malować coś nowego.. To skończę, a później zobaczymy czy będę miał wystarczająco dużo sił by zacząć od nowa:) Dzięki!

dziewczynka-3.jpg

Edytowane przez RaVirr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zabierac sie za cos innego? Jesli masz czas, to jasne stary. Bogatszy o doswiadczenia nabyte przy tym potworku, na pewno cos fajnego jeszcze nasmarujesz:]

 

A jesli chodzi konkretnie o te pracke, to proponowalbym jeszczei popracowac nad strasznoscia (co i ja usilnie staram sie dzis robic:p)..moze to kwestia faktury, nie wiem. bo sama postac (jej forma) przypadla mi do gustu. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"TYP: CONCEPTART"

Tego nie zauważyłem ^^

Spoko, postać mam, głowę też mam, więc gitara. Teraz to tylko ujednolicić trzeba :D

EDIT:

Właściwie koniec (główka, przód, plecki które po prostu "odwaliłem" :/):

conceptkoniec.jpg?t=1221759112

Edytowane przez RaVirr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem...ale od jutra zaczynam się bawić i tak do 28 (wyjazd na studia) więc bardzo możliwe, że nic przez ten czas nie zrobię.. Wolę się ubezpieczyć ^^ W każdym razie jeśli coś jeszcze nasmaruję to nie omieszkam wrzucić:)

Pozdro!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci idzie wchodzenie w detal. Z bryla tez nie masz problemow. Troche kiepsko, ze postac i portret sa troche drewniane, sztywne. To chyba przez brak jakis napieć. Np na portrecie jak sie szczerzy to "usta" rozchylaja sie rownomiernie do boku, sa okragle, nie czuc miesni i sciegien na twarzy, ktore za ten grymas odpowiadaja. To samo przy postaci duzej - krzyczy, ale wszystkie obiekty wokol głowy sa statyczne. Warto, zeby tez jakos sie ozywialy, naciągaly, zabarwialy, pod wplywem napicia, ktore sie tam ogniskuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności