Skocz do zawartości

ChC.5: Koszmar by JakkaS


JakkaS

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby się w końcu uwolnić od tych bestyjek i nie dziobać ich więcej, wrzucam co mam do pokazania. Za jakiś czas do tego wrócę i pewnie pozmieniam/dopracuje to i owo....

 

Zrobiłem kilka podejść do tematu:

 

monster-sk1-kolor_a-b.jpg

 

monster-sk1-kolor_d.jpg

 

Kolejne podejście:

 

monster-sk1-19-09_a-b.jpg

 

monster-sk1-19-09_c.jpg

 

I ostatnie (MÓJ FINAŁ):

 

Monster-sk4_a-b-c.jpg

 

Monster-sk4-tyl_b.jpg

 

Na początku ta taka powykręcana ręka miała by czymś co przypomina niemowlę, ale zrezygnowałem z tego. Maszkara miała się przemieniać w kobietę z plączącym dzieciakiem. Wiecie...ciemno w lesie...babka w obdartych szatach z płaczącym dzieckiem..... no nie można nie "pomóc". :)

 

A tu jeszcze wynik zabawy z lustrzanymi odbiciami:

 

Monster-sk4-VER2_b.jpg

 

Pozdrawiam

Kuba

 

Ps. Krytyka mile widziana...tyle, że o ile silna wola pozwoli już do tego prędko nie wrócę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no widzę, że mistrz też coś naskrobał na konkurs. To chyba Twój pierwszy Challenge Corner?:)

piorunujące wejście... mnie osobiście bardzo podobają się te wszystkie koszmary... choć numer 1 najbardziej:)

 

no chyba mamy zwycięzcę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thalionn - Dzięki. Ja w sumie nigdy nie wiem, który będzie najfajniejszy, póki nie skończę. Lubię przestawiać, deformować i dorabiać różne rzeczy w trakcie rysowania :) #1 też mi się podoba, ale brak mi już energii i czasu na robienie dodatkowych rzutów (nienawidzę tego rysować!) i detalu.

 

nicponim - Dzięki...a jakoś tak wyszło...sam nie wiedziałem, że w końcu coś wrzucę, ale jak podokuczałem Maćkowi (thirdeye) to sam nie miałem już wyboru :D

 

Morte - :D

 

Zuczus - Dzięki :)

 

 

Łukasz Misztela - Tak, używam tekstur. Choć przekonałem się, że czasem przeszkadzają a nie pomagają. Dlatego mniej ich ostatnio stosuję...i zwykle jeszcze po nich maluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to kwestia doświadczenia ale wychodzą Ci naprawde oryginalne kreacje, szkoda ze nie mamy czegos w stylu gnomon workszop, bo fajnie by bylo zobaczyc nie tylko sam proces powstawania, ale też komentaż co do procesu myslowego w trakcie powstawania takiego stwora ;].

Oczywiscie znalazła by się wtedy "kupa" ludzi naśladujacych Twój styl ;3

W kazdym razie śledze podziwiam umiejętności i co chyba ważniejsze w concept-arcie oryginalność.

Szatański pokurcz najbardziej mnie sie podoba.

pozdr.

Edytowane przez TheGetout
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ortheza :) ale o moim tez mowia, ze malo straszny, wiec to chyba kwestia indywidualnych leków ;)

JakkaS: Generalnie jak tu wszedlem to troche mi szczeka opadla i stracilem pare gdy widze, jaka masz latwosc w takich tematach. Ciezko mi wybrac najlepszy z tych konceptów, ale przez kilka rzutow w trzecim, chyba faktycznie najlepszy na finish.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TheGetout - Dzięki...co do tych procesów myślowych to mógł byś się zwieść...czasem niewiele się tam dzieje :D

 

ortheza - Dzięki...wiesz, często to słyszę. Tzn, że moje kreatury są mało straszne. Chyba nic na to nie poradzę. Już się z tym pogodziłem, to nie mój styl i tyle. Btw, z wybieraniem tematu to ja bym jednak poczekał :)

 

leander - Dzięki....w takich i tylko takich. Niestety rysowanie czegoś innego, mnie ani nie bawi tak bardzo, ani nie wychodzi dobrze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thirdeye - Taaaa..ja wiem że ty tak gadasz bo hostessy mają tam fajne :D Stary świntuchu :P

 

ortheza - Pewnie masz rację, ale tak właśnie rysuję. Nic na to nie poradzę. :)

 

DaRoZ - Dzięki Darku...mistrzem się nie czuję, ale najważniejsze, że widzę postępy w tym co robię :)

 

selfu, rosikowski, RaVirr - Dzięki Panowie...ale dziwną macie podejście. Ja jak widzę co niektórzy robią to siadam i dziobie jeszcze więcej. To jedyna droga żeby gonić tych lepszych...niestety :D Jak odpuścicie to wejdzie Wam to w krew.

 

miriam - Dzięki Siniore :)

 

Chrupek - Dzięki

 

Dzięki raz jeszcze wszystkim. Jak pisałem wcześniej, za szybko do tego nie wrócę bo już zacząłem dziobać dwie inne ilustracje. :) hehe Tak że 3 wersja zostaje moim finałem.

 

Btw, widzę że CA cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego zapraszam tu: http://www.conceptart.org/forums/forumdisplay.php?f=74 Sporo się dzieje i można się też sporo nauczyć. Pewnie większość zna to forum ale Ci co nie znają to polecam.

 

 

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności