Skocz do zawartości

Koszmar by Rembik


Rembik

Rekomendowane odpowiedzi

Skończone, niestety wymęczone. Główny nacisk położyłem na deformację i skutki zmiany kształtu. Popękana skóra, naderwane mięśnie. Atrybutem koszmaru jest brzytwa, którą nacina sobie ranę za każdy zabrany nam sen, traktując je jako trofea. Istota ta ma wzbudzać obrzydzenie...

Duża wersja:

782545_szkic_koniec.jpg

szkickoniecmalyxk4.jpg

w900.png

 

Na wstępie chciałbym się przywitać, jako że jest to mój pierwszy post tutaj. Mam nadzieję, że nie spóźniłem się ze zgłoszeniem :) Jak widzę mamy już zwycięzce, ale co mi tam, jako "zapalony amator", wrzucę naprawdę wstępne szkice. Mam nadzieję, że wszystko dobrze wklejone. Mam tego troszkę więcej, ale wszystkie o podobnej wartości więc pokaże tylko te 4 sztuki. Wątek zobaczyłem wczoraj więc i czasu miałem mało więc dopiero w tygodniu będę w stanie pokazać dokładniejsze wykonanie. Pozdrawiam i jeszcze raz witam.

759587_koszmar.jpg759602_koszmar1.jpg

759603_koszmar2.jpg759618_koszmar3.jpg

Edytowane przez Rembik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Strasznie się z tym cykasz a mało podejmujesz decyzji. Nawrzucałeś kilka obrazków, które się praktycznie nie różnią między sobą....progresu na nich nie widać. Ot parę minut więcej dziobania. Brak w tym pracy...

 

Sorry, że tak solą sypie ...i to w urodziny.

Co złego to nie ja...

 

Wszystkiego dobrego.

Pozdrawiam

-K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz stary, obrażę się nie ma co :D Napisałem wcześniej, że dopiero co odkryłem ten wątek i miałem mało czasu na cokolwiek, zaznaczyłem też że jestem amatorem, ale dzięki za uwagi postaram się w następnym czasie pokazać znacznie więcej... To, że się cackam to fakt, nazwałbym to problemami z obsługą tabletu i brakiem pewności siebie ot co :D Pozdrawiam i biorę się do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie mój styl ten koszmar, ale chciałem powalczyć i poćwiczyć (to moja 3 praca na tablecie). Miałem także podkład malarski do tego, ale po zeskanowaniu i kilku próbach wstawienia, zrezygnowałem troszkę żałuję, bo mało się tym podkładem bawiłem ...

Edytowane przez Rembik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności