Skocz do zawartości

Moje odejście z funkcji chief moderatora


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zdecydowałem się odejść z funkcji moderatora. Pełniłem tę funkcję sporo ponad rok wprowadzając przeróżne zmiany i prowadząc bitwy. Obecnie w natłoku obowiązków nie potrafię znaleźć czasu na porządne zajmowanie się forum i niestety już nie daje mi to satysfakcji, stąd decyzja. Planowałem to już od dłuższego czasu a po zakończeniu Bitwy NO5 moje obowiązki się zakończyły i uznałem że najwyższy czas udać się na zasłużony (mam nadzieję ;) ) odpoczynek.

 

Pozdrawiam wszystkich, Gotham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

:( lipa....dla mnie to cale forum oparte bylo wlasnie na tych moderatorach Gotham, DruG, Biglebowsky i jeszce tych kilku ktorzy pozostali...leander masz racje az strach sie bac jak to sie wszystko bedzie kupy trzymalo Gotham a dla Ciebie [piwo] za kawal naprawde dobrej roboty !!

 

P.S. moze przy tych zmianach ja sie zalapie na jakiegos moderatora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze ta decyzja poprawi Ci jakos samopoczucie , watpie czy przy takiej ilosci niewdziecznych ludkow plujacych jadem na prawo i lewo chcialoby mi sie tu cokolwiek dla kogos robic. Nie bde juz wychwalac bo kazdy wie co i jak ale Ci torym todane niech przypomna sobie czasy jescze sprzed moderowania Gothama jak forum wygladalo i chociazby jak trudo bylo dostac jakas odpowiedz w dzialach pomoc .. nie zeby nikt sie nie interesowal - poprostu topicki znikaly w natloku prozb o cracki , warez itp ... ehh wasza ekipa byla naprawde swietna .. coz decyzja jak decyzja , nie dziwi mnie ale mam nadzieje ze jakos wykozystaja nowi moderatorzy podstawy ktore zbudowaliscie i dalej eda pracowac nad poziomem forum .. bo jakby nie bylo nie jest to board przy jakiejs stronce domowej na wp ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o a ja już myślałem, że to jakiś błąd na forum, że trzech Modków straciło swój status, a tu się jednak okazuje, że naprawdę odchodzicie :( ale że aż tylu na raz ?? [hmmm]

trochę się teraz obawiam o to, co się będzie działo na forum, ale mam nadzieję, że znajdą się godni następcy :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda :( nie jestem tu dlugo ale dobrze bylo miec kogos kto pilnowal porzadku etc, najpierw Saygon potem wy, niedobrze... ciekawe czy powody ktore podales Gotham sa prawdziwe, czy nie ma to cos wspolnego z odejsciem Saygona...

 

ciekawe kto pojdzie na wasze miejsce

respect pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... mam nadzieję że jeszcze tu od czasu do czasu zajzycie.. choc z snetymentu....

jesetm w lekkim szoku jeszcze, bo mnie póki co ta fala ominęła, ale mam wrażenie ze o czymś nie wiem...

fajno było! Dzięki za te wszystkie komentarze i wsparcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment odejscia moderator jest naprawde ciezko. Dla mnie tez byl malym szokiem ,ale kazdy ma tez inne zajecia poza forum dlatego decyzje Gothama przyjalem i rozumiem. Panowie i Panie! Pamietajcie jednak ,ze Gotham, BiGLeb czy DruG dalej beda pojawiac sie na forum :)) Nie zegnajcie ich tak jakby mieli juz sie tu nie pokazac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, niema co się martwić. Ani ja ani reszta na pewno nie ucieknie z max3d. Ja osobiście (mogę mówić tylko w swoim imieniu) mogę się rzadziej wypowiadać, ale na pewno w dużo swobodniejszy sposób (groza? ;) ), hmmm, a gdzie miał bym się zresztą udać? Przecież nie do jakiejś przeżartej układami instytucji klepania się po plecach (w swoim gronie oczywiście, innych trza gnębić...) troszkę się chyba rozgadałem ;). Podsumowując, nigdzie się nie ruszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde nie było mnie pare miechów a tu Gotham zrezygnował, ;( wielka strata.... DruG również nie jest moderatorem... co tu sie robi?? Gotham mam nadzieje że wrucisz bo to forum bez ciebie jako mordki to już nie to forum:(

 

pozdro

KAIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Quadysz

szkoda :( nie jestem tu dlugo ale dobrze bylo miec kogos kto pilnowal porzadku etc, najpierw Saygon potem wy, niedobrze... ciekawe czy powody ktore podales Gotham sa prawdziwe, czy nie ma to cos wspolnego z odejsciem Saygona...

 

ciekawe kto pojdzie na wasze miejsce

respect pozdrawiam

nie chowaj żywego....a jak juz to pisz na nagrobku \"saygon\".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze czas by ten topic poszedl spac? Najwyzsza pora...

To miala byc wzmianka o decyzji a zrobil sie psalm pochwalny plus multum kondolencji...

nikt nie umarl... to tylko zmiana generacji na forum :) Jesli odpowiedni ludzie przypilnuja \'balaganu\' to wszystko bedzie jak dawniej a kto wie moze lepiej.

 

Pozdrawiam zatroskanych :D

 

ps. Chia wara od moich kwiatkow! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności