Skocz do zawartości

Białystok | Meeting zakończony!


trosiek

Rekomendowane odpowiedzi

cześć!

 

Spojrzałem na te subforum i pomyślałem że zadam to pytanie jak w temacie :) Terminu narazie żadnego nie rzucam, bo nie wiem co komu będzie pasować i takie tam. Napewno nie mogę od poniedziałku do piątku od 8 do 14.30 bo w tym czasie przebywam w szkole ;) Także soboty, niedziele i dni powszednie po południu mam wolne. Czekam na wpisy :D

Edytowane przez trosiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

spotkać sie, poznać się, pogadać, popić :D tego ostatniego to ja kawe albo cole bo nie ma się jeszcze 18 lat :D Może lepiej to nie nazywać zlotem bo raczej nie przyjadą osoby z poza podlaskiego tylko takim spotem. Niech jeszcze może parę osób się zgłosi to może pierwsze terminy zaczniemy podawać. Może kogoś od everów jeszcze się wyrwie. To będzie zawsze więcej i milej. Zawsze się z resztą coś do roboty znajdzie. Jakby było lato/wiosna to może paintball. No ale teraz po błocie łazić się nie chce. Mam nadzieję, że dojdzie to wszystko do skutku :D a miejsca do spotkania to może np. w białej na górze w kawiarni jest nawet fajna atmosfera, za chyba 2 tyg. otwierają alfę wiec tam też będzie można sobie pójść. Ogródki np. na kilińskiego (tam się fajnie siedzi) już sprzątają więc tamta lokalizacja odpada, coffe point i te sprawy to troszkę chyba za mało. Więc... graficy z białego łączcie się :D Rzucajcie pomysły.

 

edit: Piksar - no ja to zerowe bo mieszkam z rodzicami :) a hotele to Cie raczej nie interesują :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą sobotę jadę do Wawy, ale potem można pomyśleć.

Z chęcią bym poznał kogoś z okolicy.

Miejscem noclegowym dysponuję jedynie w Ostrołęce.

 

Nie wiem, dlaczego tylko z Podlaskiego, ja z mazowieckiego a i Olsztyn nie tak strasznie daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... mamy :D takie, że połowa to trawa na której lądują małe samolociki sportowe, szybowce i helikoptery, a druga połowa betonowa to ludzie uczą się jeździć a co niedzielę jest giełda przeważnie samochodowa :) także o przylocie samolotem raczej nie ma mowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak termin wstępnie ustalony to proponujmy miejsca - jak na dzień dzisiejszy (15.10 otwarcie alfy) to może któraś z kawiarni w białej? Myślałem też nad coffee pointem na sienkiewicza. czekam na wasze sugestie.

 

edit: Javor też będzie więc już nas więcej jest

Edytowane przez trosiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termin dobry, ja też bym wpadł.

co do miejsówki to niejestem rozeznany ale weźmy coś cichego żeby można było spokojnie porozmawiać a nie krzyczeć do siebie :P

piksar: z łóżkami pewnie będzie ciężko, ale jeśli chodzi dosłownie o dostępny obszar podłogi to coś się znajdzie zapewne :)

może dla porządku zróbmy liste chętnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz masz! wg. zgłoszeń:

1. Trosiek - Mateusz czyli ja - pomysłodawca :D

2. Siwy

3. Mkeruj

4. Demigod

5. Zdeno

6. Piksar - mamy nadzieję, że się pojawi :)

7. MF

8. Javor (ma się spytać co z innymi everami więc jak będą oni to będzie na serio dużo osób)

 

To narazie lista wygląda tak - chyba wpisałem wszystkich którzy się zgłosili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy nie fajniej byłoby latem wyruszyć jakimś "kosmo-autobusem" przez polskę, ok.50 miejsc.. i po drodze zbierać ludzi, spać i pić nad rzeką... uciekać przed psiarnią... robić zakupy w sklepiku na wsi, gdzie nic nie ma.. wjeżdżać do "wielkiego miasta" i śmierdzieć małym miasteczkiem i potem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo... czekamy na opinie innych, czy się zgadzają zrobić w studiu everów? kto za kto przeciw? Potem gdzies się na piwo wyskoczy albo coś. Termin dokładniejszy to na dzień dzisiejszy byłby 25 października ok. 15-16 na przędzalnianej 8 (koło auchan) http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Bia%B3ystok%2C+Prz%EAdzalniana+8&Submit=Szukaj - wjazd w taką wąską bramę.

Edytowane przez trosiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma sensu zbierać się w studio E. Proponuję od razu spotkanie w centrum, w którymś z pubów... Albo w nim zostaniemy albo czmychniemy do kolejnego.

 

W skrócie, po co się zbierać w miejscu gdzie nie ma baru :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pomysł zebrania się w studiu a potem pójściu gdzieś nie jest zły, ale potem np. ja miałbym problem z dotarciem do następnego wyznaczonego miejsca bo nie mam jeszcze jako tako własnego środka transportu. Chyba że ktoś by mnie wziął :)

 

http://www.bialystokonline.pl/lokale.php?catid=2&id=316&strona=2

http://www.bialystokonline.pl/lokale.php?catid=2&id=165&strona=5 - tu by było chyba najfajniej - na zdjęciach prezentuje się ładnie :D podobno bardzo elegancki lokal. Jak to mój kolega skwitował - mogę się tam oświadczyć :P

http://www.bialystokonline.pl/lokale.php?catid=1&id=41&strona=1 - podobno fajna atmosfera

http://www.bialystokonline.pl/lokale.php?catid=1&id=10&strona=1 - kolega polecał

http://www.bialystokonline.pl/lokale.php?catid=2&id=44&strona=1 - j.w.

 

Nie mam zbytniego rozeznania w lokalach, dlatego liczę na pomoc z waszej strony troszkę ;) No ew. jest ktoś chętny przejechać się po lokalach i zobaczyć gdzie najfajniej to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gray i zebra wyglądają ciekawie ale niebyłem tam,

gryf - nieee :P

knay - wygląda ok

tunel - wygląda na zwykłe głośne disco, niebyłem

ale ja sie na pubach nieznam i jestem nowy w białymstoku :P

jakby ktoś potrzebował transportu to ja zapewne będe samochodem bo i tak nie będe pił alkocholu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tunel jest ok, pozostałe pewnie też chociaż nie wszystkie znam. Jak klimat knajpy ma być "luźniejszy" to może do soho: mają browar, wóde, żarcie z grila i dużo stolików. poza tym to knajp jest tyle i w każdej będzie ok, ja się dostosuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

 

Tak się zastanawiam czy nie fajniej byłoby latem wyruszyć jakimś "kosmo-autobusem" przez polskę, ok.50 miejsc.. i po drodze zbierać ludzi, spać i pić nad rzeką... uciekać przed psiarnią... robić zakupy w sklepiku na wsi, gdzie nic nie ma.. wjeżdżać do "wielkiego miasta" i śmierdzieć małym miasteczkiem i potem...

 

SLY - juz to widze oczami wyobrazni - wynajety autobus, pelen 50 upalonych i upitych grafikow uciekajacy przed pasiarnia w jakiejs malej wiosce z jednym sklepikiem. i ta pogon zdezelowanym polonezem. heheh :d A poniewaz graficy musza miec laptopy , wiec pewnie ktos bedzie mial karte do odbioru internetu -> a to z koleji powodyje, ze na luziku moznaby podlaczyc kamerke do laptopa i zeby ten poscig byl na zywo na necie :D hehehehehe.

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

Javor - dzieki za linke :D i zaproszenie

jesli chodzi o mnie to 25 srednio mi pasuje (mam zaplanowany wyjazd) wiec nei moge potwierdzic ze bede, choc bardzo bym chcial. jesliby sie juz udalo to popieram MF w 100%, mimo ze mam do nich niedaleko to wolalbym startowac z centrum. a jak sie nie uda to moze spotkamy sie przy innej okazji, moze jakis kolejny spocik?

 

tak czy inaczej superasny posmysl! pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... narazie doprowadźmy ten jeden meeting do skutku a potem będziemy myśleć o kolejnych, ale mam nadzieję że będą takowe ;) przez chwilę to myślałem, że najlepiej będzie się spotkać na placu za ratuszem grupką i pójść potem obmyślić gdzie iść - do knay pubu byśmy tak myślę poszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra - meeting za tydzień niecały. Przydałoby się wybrać godzinę. Wg. mnie ok 16 na placu miejskim spotkanie styka. Narazie z listy w temacie wynika, że będzie nas ok. 10 osób. Wpisujcie czy ta godzina wszystkim pasuje i ew. propozycje na inne.

 

sorry za post pod postem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc meeting już się chyba skończył :( niestety nie wiem tego na pewno bo musiałem wyjść wcześniej... Miło było zobaczyć i wreszcie pogadać twarzą w twarz chociaż z garstką ludzi, których codziennie spotykam tutaj na max3d ;) Przebieg meetingu:

1. Spotkanie pod pijalnią czekolady wedla

2. Wybór pubu - po 2 próbach 3 udana - poszliśmy do Piwnicy :)

3. Siedzieliśmy siedzieliśmy i gadaliśmy :D

4. ... dopiszcie co było dalej ;)

 

skład:

ja, siwy, MF, mkeruj, demigod, javor, kolega siwego - wodzu (nie z max3d), pendzel od everów z kolegą Marcinem (jak dobrze pamiętam :) ). I to chyba wszystko. Jeśli o kimś nie wspomniałem to wybaczcie i powiedzcie o kim :) Mi osobiście się podobało. Mam nadzieję, że innym też. Czekam na następny raz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana lokalu na inny co okazlo sie bardzoo klopotliwe brak miejsc w kanjapch dotarlo pare osob jeszcze Edi , Joker ...... szukanie laoklau w koncu wyladowlismy na pizzy pogaduchy browar i gdzies okolo 24 powrot do domu (grrr f... za fajera wiec ehhh nie mozna bylo porzadnie se hik ") meeting jak najbardziej udany heheh mysle ze nastapny bedzei jeszcze lepszy i wiekszy :]

pozdrwiam :]

tych co nie dotrzymali do konca heheh :D dopiero wstalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności