Skocz do zawartości

Problem z animacją.


Telewizor28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Strasznie tnie mi się podgląd animacji w XSI 6,1. Nie ma tam ani skomplikowanej animacji ani modeli a przy preview animacji jest niepłynna (około 1 f/s a ustawione jest na 25). Probowałem z innymi scenami i nawet kiedy animuje prostego baxa w jednej osi problem sie powtarza. Zainstalowałem nowe sterowniki karty graficznej (Nvidia GeForce 8400 GS) i to tez nic nie zmienia. Wie ktoś jak sobie z tym poradzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Od początku tak było czy stało się nagle? Jeśli od początku to pewnie problem karty, jest dość słaba, no ale przy animacji boxa ... wywal stery jakimś programem do czyszczenia, driver cleaner pro czy coś takiego , restart , zainstaluj od nowa , przetestuj. Nie zawsze najnowsze drivery są najlepsze, więc musisz powtórzyć operację dla kilku wersji. Ja mam starszą ale bardzo sprawną kartę 7900gs, śmiga dobrze na xsi 7, ksztusi się przy dużych scenach tylko, polecam wymianę na ten model, można ją i inne z serii 7900 teraz kupić tanio bo to model passe. 8400 ma magistralę pamięci o przepustowości 64 bit bodajże a to spore ograniczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności