Skocz do zawartości

TeczkaFOTO: Sanderalek


Sanderalek

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem że najwyższy czas coś pokazać :)

Myśle że czasem wrzuce tu troche zdjęć które zrobiłem w ciągu kilku ostatnich miesięcy i tych na bieżąco.

 

A teraz coś początek :)

 

1.

dsc0091412nj8.jpg

 

2.

kotvn7.jpg

 

3.

mostekhe5.jpg

 

 

 

 

Żeby nie śmiecić to dopisze tutaj.

_________________________

 

Jakoś nikt się nie odezwał, te zdjęcia są naprawde aż tak złe ?

 

dorzucam.

 

4.

karuzelahw8.jpg

 

5.

walizkaic7.jpg

 

6.

gobhn9.jpg

 

7.

dsc008151ad6.jpg

Edytowane przez Sanderalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pierwszy rzut bardziej mi się spodobał, w szczególności zdjęcia 1. i 3.. Z drugiego najbardziej 5., z walizką. Patrzyłeś jakby wyglądało w bw?

 

Nie ma się do czego doczepiać, kadry masz przemyślane, głębia ostrości dopasowana, jest wszystko git.

 

Chętnie obejrzę następne wrzuty ;)

 

Tylko, moim skromnym zdaniem, strasznie kaleczysz sobie zdjęcia tym podpisem. Jest wielki, oczojebny i brzydki ;)

 

Salut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt, podpis jest malo estetyczny :P

mi najbardziej przypadlo do gustu to z walizka. naprawde kawal dobrej roboty. mam nadzieje, ze na to pozwolisz. bw a la ilford. czy ja wiem, czy lepiej?

walizkaic7nt4.jpg

co do samych zdjec. 1 ok, no i walizka, ktora z tego najlepsza. reszta dobra, ale bez rewelacji. nad 4 mozna bylo sie wiecej wysilic.

wypadaloby poszukac tez lepszych tematow. to w sumie podstawa zdjecia, temat i to dobry.

a i nie dziw sie, ze nikt nie odpisuje, ten dzial umarl dawno temu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na wersje czarno-białą ale stwierdziłem, że kolor jest ciekawszy :)

Podpis zmnieniłem już jakiś czas temu tylko, że wrzucałem zdjęcia z tym starym :)

 

Up :)

 

8.

drabinavo9.jpg

 

9.

firexj6.jpg

 

10.

radiwkayo7.jpg

 

11.

treeua2.jpg

 

12. I tu takie makro na koniec :)

rosahm1.jpg

 

Nie moge rozkminić jak dodać miniaturke w temacie -,-

A dział moim zdaniem należy rozkręcić ;]

Edytowane przez Sanderalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu jak dla mnie numerem jeden jest właśnie pierwsza fotografia. Teraz i 9. mi się podoba przez ciekawe spojrzenie i ładnie przedstawione kolory.

Reszta jakkolwiek miła dla oka nie przedstawia tych zwyczajnych rzeczy w świetle mówiącym nieco więcej niż 'no, ładne'. Natomiast chwalona walizka ma imo zbyt przekrzywiony kadr, troszkę mi się gryzie tu dynamika ujęcia i temat, coś jest tu chaotycznego, nie wiem jeszcze co (dobra kompozycja?), ale ciekawa miejscówka i zdecydowanie warto do niej wracać. Poza tym uważam, że podpis na tym etapie tak naprawdę nie jest konieczny. Też kiedyś bałam się, że ktoś użyje mego zdjęcia bez pozwolenia i olaboga coś z nim złego zrobi. Na pewno przy takich rozdzielczościach nikt na nich nie zarobi, a zdjęcia zyskają przy pozbyciu się dającego po oczach podpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno się nie odzywałem w tym wątku jak i na forum, więc pomyślałem, że czas odświeżyć teczkę :)

I mam od razu pytanie, jak umieścić miniaturkę w wątku na forum ? :)

 

12.

66023610.jpg

 

 

13.

62501364.jpg

 

 

14.

64789735.jpg

 

 

15.

53017381.jpg

 

 

16.

69736789.jpg

 

 

17.

69334478.jpg

 

 

18.

63867105.jpg

 

 

19.

67461245.jpg

Edytowane przez Sanderalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....przepraszam czy Ty jesteś z "tych" Fedorowiczów....bo jedynie to jakoś by usprawiedliwiało te irytujące podpisy....:)).

Monochromatyczne jeszcze się jakoś bronią.... 13 i 15...

...czy w 14 chodzi o to, że ta ruda niwiasta pościnała te gałęzie co przed nią leżą....:)).

W 16, żółte gacie zabijają całą resztę... 17 i 18... z kobiety nie należy robić idiotki nawet na jej życzenie....:))).

Nie są to żarty, tylko szczera cheć pomocy, oczywiście można przyjać, że ja juz słabo widzę i mam spaczony demencją odbiór... i dalej możesz kierować światem który teraz jest w Twoich rękach....powodzenia....:))

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakochałem się w 14 i 18... a... nie... wróć... miało być o zdjęciach... bo ja słabość do rudych mam... ale jak tak to ja nie wiem, nie znam się... xD

 

Pożycz modelkę xD

 

PS, SP, czy inne ustrojstwo:

miniaturka robi się z pierwszego zdjęcia załączonego do pierwszego postu (w tym forumowym systemie)

 

PS CS:

kilka wcześniejszych zdjęć ci zniknęło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności