Skocz do zawartości

Co się działo z forum i max3d.pl ???


marcoos

Rekomendowane odpowiedzi

\".... Przepraszam wszystkich za dosyć dług± przerwę w \"nadawaniu\". Trudno mi jest powiedzieć jak długo mój serwis na serwerze ZONE.PL będzie istnieć. Dostałem bardzo duże ograniczenia co do strony. Trwaj± rozmowy z firm± ... \"

 

Czy to co¶ poważnego ? brzmi w każdym razie groĽnie, czytałem na pl.comp.grafika3d że Zone.pl chce kasy ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej,

 

Tak. Nie tyle moze chodzi teraz o pieniadze bo faktycznie chodziło o wykupienia konta komercyjnego ale w tej chwili prze¶mieszny limit jaki wprowadzono. Limit miesieczny robie w 1dzien :) ... smieszne to jest troche ... :) nie wiem jak oni to licza ale coz ...

 

czekam na mail od nich. Jezeli nie beda zainteresowani hostingiem mojego serwisu i reklama na nim to szukam nowego serwera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Jak napisalem w newsach ... powracam co codziennej aktualizacji strony. Narazie strona będzie :) Takze prosze nie porzucajcie mojego serwisu, odwiedzajcie j± codzieniie i pamiętajcie o bitwie :) ...

 

Kto nie przysłał nowych prac do galerii może to zrobić :)

 

Dziękuję również za zainteresowanie zniknięciem mojej strony ... Wasze maile trochę mnie podbudowały :) Przynajmniej widzę ,że nie robię tego dla siebie ... BIG THX!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

 

WRESZCIE!!!!! boze dziekuje ci dzieki dzieki :-) wreszcie dziala forum :-)

 

Adek dobrze ze wszystko narazie gra :-) ale jak chodzi o kase to chyba mozna by zrobic jakas zrzutke nie ??

 

Chociaz powiem ze myslalem ze to bylo umyslne rzeby sprawdzic zainteresowanie sie strona przez urzytkownikow ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwa tygodnie wyjęte z życiorysu. Najpierw nie działała strona Adka, potem się nie mogłem dodzwonić na serewer (kierunek zajęty :D). To mój pierwszy post od dwuch tygodni albo i dłużej. Wła¶nie odbieram 96 wiadomo¶ci i mam nadzieję, że wszystko wróciło do normy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem bardzo happy, że strona wreszcie wróciła. W czasie jej braku praktycznie nie miałem ochoty zagl±dać na net. Ale przynajmniej dowiedziałem się, sk±d s± niemal wszystkie wizyty na mojej WWW. Przez ten czas licznik praktycznie stał w miejscu.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności