Skocz do zawartości

Spotkanie Blenderowców w Krakowie


ozzie

Rekomendowane odpowiedzi

Kto już jakiś czas tu siedzi ten wie o co chodzi, kto nie to pokrótce wytłumaczę:

W marcu roku Panieńskiego 2008 odbyło się spotkanie wyznawców Blendera w Krakowie (na ASP), była prawie cała sala gości więc źle nie było.

 

Pojawił się pomysł aby to powtórzyć (w końcu został nam baner i trzeba go wykorzystać icon_biggrin.gif), spotkanie w tej sprawie odbędzie się w tym tygodniu. Jednak żeby nie iść z gołymi rękoma chciał bym oprócz swoich pomysłów (które mam nadzieję zweryfikujecie) podsuniecie i swoje (ciekawsze).

 

1 - zjazd tym razem będzie jedno dniowy (po prostu nie ma osoby która mogła by się zająć prowadzeniem warsztatów).

2 - oprócz kółka wzajemnej adoracji chciał bym zaprezentować blendera szerszemu gronu (stąd pomysł aby zaprosić kilka firm zajmujących się grafiką).

3 - wjazd free!!

4 - sponsorzy, jest szansa na apple icon_smile.gif, zgodzili się ale wiadomo jak to jest ustalać wszystko na gębę.

5 - jeżeli nie pojawią się ochotnicy, nie będzie materiałów z wykładów (no chyba że każdy wykładowca/wykładowczyni zrobi to na własną rękę).

6 - spotykamy się od rana (9) do 18

9 - tematy:

 


    - przywitanie
    - indigo render engine
    - game engine?
     

 

 

 

 

Osoby chcące poprowadzić wykład proszę o kontakt: ozziepoland [at] gmail [dot] com

gg: 1552958

 

Co jak wyjdzie to się okaże w praniu, może być tak że niestety ale nic z tego nie będzie... mimo wszystko warto spróbować, ASP się zgodziło, teraz trzeba znaleźć tylko opiekuna który weźmie na siebie odpowiedzialność za sprzęt i sale icon_smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Racja Aniu, zresztą dzięki tobie nauczyłem się dobrze UV :P

Z warsztatami jest taki problem że ktoś musi wziąć odpowiedzialność za komputery w pracowni, a niestety ja nawet nie jestem studentem ASP. Co do tematów to być może będzie sporo o renderingu (bo może uda się zrobić że wejdzie nam jeszcze V-ray - choć to akurat komercyjne narzędzie acz jednak bardzo popularne) no i chciał bym aby było jeszcze coś o kompozycji. Bo jest ogrom dobrych prac ale akurat zepsutych bo: kadr, światło jest nie takie i tak dalej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto miał odpowiedzialność za komputery ostatnim razem? I czy były jakieś problemy?

 

Być może można by poprosić kogoś z ASP o wykład na tematy typu kompozycja obrazu, kolorystyka, zasady animacji etc? Może być student nie musi być jakiś ważny profesor, byle się znał na tym i był chętny. Chodzi o takie tematy nie związane ściśle z blenderem, ale które się grafikowi przydadzą.

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu- Problemów nie było a odpowiedzialny był Piotrek Noga (niestety tym razem nie ma tak dużo czasu jak poprzednio więc jego obowiązki też będą mniejsze i spadną na innych).

No właśnie staram się aby jakiś sprytny doktorek się udzielił jeżeli chodzi o kompozycje i tak dalej.... ale jak na razie to lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no akurat ASP już się zgodziła (i nawet jest bardzo happy) że "blender" odbędzie się u nich więc nie ma sensu przekładać wykładów na inną uczelnię, choć fajnie było by zrobić np: wykłady na ASP a ćwiczenia na AGH, ciekawy projekt by z tego wyszedł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykładowca z AGH chyba może odwiedzić ASP?

Chyba że uczelnie są między sobą skłócone, w takim wypadku koniecznie wykluczyłabym floo z imprezy jako szpiega z nieprzyjacielskiego obozu.

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam przykrą wiadomość:

 

1- nie uzyskałem oficjalnej (pisemnej) zgody od ASP na udzielenie sali

2- nowa praca oraz liczne perturbacje osobiste z nią związane skutecznie mnie zablokowały na kilka miesięcy

 

Jest mi naprawdę przykro że narobiłem zamieszania o nic. PRZEPRASZAM ale termin zebrania zostanie przesunięty na marzec (no chyba że ktoś ma ochotę wpaść do mnie na kawę na mieszkanie to zapraszam).

 

Mam nadzieję że nie zlinczujecie mnie za bardzo za ten cały bałagan jaki narobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności