Skocz do zawartości

Nowy tablet Pentagram’a


Gość 82ykot

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj widziałem nowe produkcyjne model tabletów Pentagrama – dość ciekawie zapowiada się model o rozmiarze A5 , bardzo podobny do WACOM Intuos3 i nie chodzi tu tylko o wygląd fizyczny a wręcz o możliwość

 

  • - ilość poziomów nacisku 1024 (intuos 1024)
  • - dokładność +/- 0,01 mm
  • - rozdzielczość 5080 lpi (intuos 5080)
  • - 1 touch panel z funkcją Scroll i Zoom (intous 2)
  • - 4 przyciski kontrolne (intous – 8)
  • - piórko bez bateryjne, dość dobrze wyważone, ponoć coś ma być jeszcze zmieniane w jego konstrukcji, ale nie wiem jeszcze co ;)

Chyba będzie dość ciekawe w tym roku i Pentagram wziął sobie poważnie uwagi klientów co do jakości wykonania a przede wszystkim komfortu pracy z tabletem. Czyżby rewolucja!! ;)

Edytowane przez 82ykot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hm, nie neguje, moze rzeczywiscie Pentagram wreszcie zacznie stanowic konkurencje dla Wacoma. Jednak jakis czas temu mialem "przyjemnosc" pracowac na Pentagramie, teraz mam przyjemnosc pracowac na Inuous. Jedyne co moge powiedzeic, dopuki nie pomacam, ciezko bedzie mi zmienic zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłożyli się do tego kopiowania ;), ciekaw jestem jak się na nim pracuje. Osobiście liczę że jest możliwie dobry, fajnie jakby powstała na tym rynku konkretna konkurencja (my na tym na pewno nie stracimy ;) ).

 

No to teraz niech się biorą za kopiowanie cintiq'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez jestem bardzo ciekawy... Myślę ze cena Pentagrama nie będzie w tym wypadku rewelacyjna wiec chyba lepiej zakupić Wacoma Intousa 3 A5 niż sprawdzać nowego Pentagrama ;P i czekać na niego.Właśnie mam zamiar wymienić swojego volito2 na intousa a5(996zł w sklepie internetowym).Myślę ze pentagrama sie nie doczekam. Ciekawy jednak jestem ceny,i fajnie ze konkurencja wzrasta.

 

82ykot Masz może jakieś inne dane.Stronka albo coś ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no...Ciekawie, ciekawie.. narazie pracuję na Bamboo Fun S i jestem zadowolony :P Pentasów nie chciałem kupowac ze względu na "rozpadalnosć" i dość słabą rozdzielczość... teraz to bedzie co innego... ciekawe jak Wacom zareaguje ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności