Skocz do zawartości

B light źle oświetla ShagFura HELP!


giegu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielki problem. Korzystam z Brazil R/S oraz z Shag Fura, niestety nie potrafie zrobic tak żeby po włączeniu B lighta trawa/włosy/sierść posiadały nadal swój kolor (np żółty bo jest widoczny), w przypadku użycia zwykłego maxowego lighta problem znika ale te cienie..... no sami wiecie.....ja wole brazilowskie :D

 

2 problem dotyczy juz samego Fura, a mianowicie nie wiem jak zrobić żeby włoski były innego koloru u podstawy a innego na końcach (ps: wiem że jest coś takiego jak Hair Shader oraz Tip color i Base color!) potrafie jedynie nadać materaial Hair shader z jednym kolorem.

 

 

THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

qqwa, to nie dobrze, jesli w takim razie jest jakis \"preferowany futrzak\" brazila to byłbym bardzo zadowolony z nazwy, jakby ktoś podal. THX :P

 

Acha, wie ktoś może jak robią futro w Blizzardzie, bo im to zajee..ście wychodzi (patrz np na trailer WoW)

 

1m THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcon - kultura jest na Max\'a, a to że co jakiś czas cos tam powiem brzydkiego to nie jest taki wielki grzech! (poza tym są kropeczki :D)

 

 

KOZIOO - BIG THX :) teraz to przynajmniej moge miec nadzieje ze jakos to wykombinuje, bardzo ci dzieki!!!

 

Ps: mam Brazila R/S 1.03 a nie 1.2!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zobacz z Zenkiem12

moze to tylko o to chodzi ??

 

a propos przeklinania.. lepiej sie to ustami niz palcami robi.. serio. mozna by sie powstrzymac od tego jednak na forum..JAkies bardziej wyszukane formy expresji sa tu preferowane.Tak po prostu, dla kultury

przyjmijmy to za pewnik

blagam

 

bo sie zrobi balagan

pozdro

FotoAs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, tzn doszedłem jak zrobić kolory (Blight spot albo omni nie mogą być inne!) a pojawia sie inny problem.

 

Jak oświetlić włoski żeby miały kolor, dawały cień ale podstawa B CGserwer nie była dodatkowo ośśietlana???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności