Skocz do zawartości

ChC.6 GhostRider: "Studium nastroju" by selfu


Dann.G

Rekomendowane odpowiedzi

FINISHED:

 

ghostrider2_color6.jpg

 

studium nastroju "demona predkosci"- nikt inny nie przyszedl mi na mysl tylko ghost rider pod wzgledem zobrazowania "szybkiego" charakteru...

________________________________________

 

to moze ja tez sprobuje.. cenie mike'a mignole za jego styl wiec wybieram postac hellboy'a, a nastroj to taki z zycia wziety bardziej a jednoczesnie moze byc kojarzony z bohaterem ;)

 

hellboy1copycopy.jpg

 

edit...krok dalej

hellboy2copycopy.jpg

Edytowane przez Dann.G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dyb3k , noiprox - tu sie musze zgodzic, ze niestety im dalej tym gorzej, dzieki za wizyte i komentarze

 

i wlasnie z tej racji wrzucam troche szkicow:

 

SCAN0007.jpg

SCAN0006.jpg

 

tutaj dokladniejszy szkic pozy hellboya i po prawej wpadl mi pomysl, zeby ghost rider'a moze zrobic ( jakby sie organizatorzy zgodzili ;] ) , bo on w sumie jest moim ulubionym bohaterem KOMIKSOWYM, nie filmowym ;)

SCAN0005copy.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodalem Ghost Ridera do listy. Generalnie kazdy moze byc jesli kogos kreci. Widzialem nawet, ze miriam dal AS-a, heh. Ghost fajny, tylko ma sie wrazenie, ze najwazniejsze dzieje sie gdzies poza kadrem. Ciekawie mozna by pociagnac ten szkic z jadacym prosto na nas. Klasyczne ujecie, ale mysle mocne w wyrazie.

 

Ze szkicow Hellboya, ten w prawym górnym rogu cos w sobie ma. Dobra poza. Ciekawe ulozenie glowy. Jakaś rezygnacja i skupienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy motyw zapodałeś :), w szczególności podobie mi się ten szkic z przejściem od Hell'a do Ridera :D, walor całkiem przyjemny , jedno co mi w tym się nie podoba to fakt że wychodzisz od jasnych tonów tła (imo lepiej byłoby zrobić ciemne) tym bardziej że i charakter postaci jest właśnie taki, ciemny typ ;). Myślę że warto tu jakieś piekielne motywy dodać, jak na przykład mocne masywne piekielne moto, (moc pali gumy ;),)

z jednoznaczną inkrustacją na plastikach...

 

ło się namachałem ;).

 

//Pozdr.

i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: kurde, otworzylem ta strone godzine temu i nie zauwazylem updatu. Wiec traktuj moj ponizszy post jakby nie bylo ostatniej wersji w kolorze. Swoja droga w dobra strone idzie to teraz.

 

Ten ostatni b&w jest swietny. W kolorze cos stracil na sile. Czaszka byla mocnym akcentem w b&w a w kolorze swiatlo z nią konkuruje. Moze by ogien dac w kolorze a swiatlo zostaloby biale. Jesli troche bys dopracowal czaszke to znowu ona wrocila by na pierwszy plan.

 

Mam wrazenie, ze troche slaby ten wyskok nad ziemie, ktora wydaje sie byc bardzo blisko. Moze tez troche wiecej "szumu informacyjnego" na dole by dobrze zrobilo obrazkowi. Jakis błoto wzlatujace pod kółami itp.

 

Aha, i troche ciasny ten kadr, troche jak w Ironmanie panamalca wg mnie niezuzasadniony. Gdyby go lekko poszerzyc, to mozna by przechylic lekko motor i dodac dynamiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to subiektywne odczucie, ale czerwony motor wydawaje sie lżejszy (bo jasniejszy) i lepiej czuc lot w powietrzu. A w ogole najlepiej ta lekkosc i pęd czuc chyba w szkicu czarnobialym z jasnym tlem: http://i289.photobucket.com/albums/ll240/selfu/ghostrider2copycopy6.jpg

 

Co prawda w tej ostatniej wersji dla odmiany calosc jest bardzo ciezka i ma to swoj wyraz, ale jak dla mnie troche za bardzo calosc ciagnie ku ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności