Skocz do zawartości

Zmiana EQ wielu plikow mp3 na raz


Rascal

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym zmienic barwe dzwieku wielu plikow mp3 na raz, chodzi o ustawienie danej barwy dzwieku i zastosowanie do plikow mp3 ktore wybiore. Czy ktos zna jakis sposob na zrobienie czegos takiego?

 

Generalnie chodzi o to iz iPod Shuffle ktory posiadam nie ma mozliwosci zmiany EQ w sobie, w zwiazku z czym trzeba na sztywno zmienic w plikach barwe dzwieku aby byla bardziej klarowna z wieksza kontrola basu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To już kwestia i poda- proponuję zamienić na coś z czego da się słuchać- ew na i poda lossless. Ja używam Mini Disca od wielu lat. Mam już trzeciego i porównanie z popularnymi playerami mp3 wypada druzgocąco na ich niekożyść.

EDIT chyba Cię źle zrozumiałem. Jeśli słuchasz i poda shuffle i myślisz, że dźwięk będzie taki jak na stacjonarnym sprzęcie to niestety- nie będzie. podbicie basów w EQ nie doda kontroli czy czegokolwiek- to mogą zrobić słuchawki. EQ może tylko zwiększyć ich ilość. Powyżej pewnego poziomu shuffle nie podskoczy i dźwięk w stratnych formatach będzie słabiutki do tego pewnie jest liche wzmocnienie w playerku. Dźwięk zawsze będzie płaski (beznajdziejny). Jak już napisałem: stary MD z ATRAC 3 type r bije brzmieniem i jakością dźwięku chyba większość MP3.

Edytowane przez Tomek Kosiorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności