Skocz do zawartości

1 Attachment(s) ChC.6 Batman - studium nastroju by Rosikowski


rosikowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za odzew ziĄ... jeszcze długa droga przede mną, zapał jest, studia są, jestem na dobrej drodze, a na obrazku jest tak ciemno bo chciałem uzyskać taki klimat jak to bywa u mrocznego rycerza... ja wiem czy to 100% czerń raczej 90% (patrz prawy górny róg)

batman3mu5.jpg

 

Jutro powalczę z przedramieniem, głową i zacznę "kolorować" no i maznę zdjętą maskę...

edit: aaa chyba że ci chodziło o tą czerń np na konturach ręki ?? (szkic zawsze zaczynam czarnym...;-p)

Edytowane przez rosikowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne oczy jakos mnie nie przekonuja. Zwlaszcza ze zupelnie nie pasuja temperatura do waloru szarosci jakie przyjales dla pracy jako calosci. Fajnie ze widac duzy postep w stosunku do np. koszmaru z poprzedniego konkursu.

Podoba mi sie tez pomysl, choc zagrania z lustrem zawsze sa trudne (super z tego wybrnal kiedys selfu przy bitwie "co robia demony" czy jakos tak - swietna praca). Mam tez uwage co do ksztaltu glowy twojego batmana. Jest jaks taka, nieforemna wyciagnieta w osi pionowej (podobnie jak calosc ciala, przez co bohater robi sie troche "odchudzony"), mozgoczaszka zajmuje za duzo miejsca w stosunku do twarzoczaszki. za nisko zaczyna ci sie linia wlosow i czola (na postaci widzianej od tylu).

ALe ogolnie wrazenie pozytywne.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności