Skocz do zawartości

Instalacja blendera


Gość mistrzu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam taki problem. Jak zainstalować blendera. Po instalacji mam takie coś jak się włącza:

 

Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0150002).Kliknij OK, aby zakończyć aplikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

może masz wersje 64bit na 32bitowym systemie

 

edit: "If you have troubles running Blender on Windows, receiving an error message like"The Application failed to initialize properly ( 0xc0150002 )" while trying to starting Blender, then download and install the Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86)."

 

czyli ściągnij to co tam jest linki na stronie http://www.blender.org/download/get-blender/

dla odpowiedniej wersji programu

Edytowane przez sanki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Post sanki mi pomógł.

A teraz może ktoś napisać jak się zmienia język na polski/ Trochę za dużo angielskiego jak na pierwszy kontakt z r programem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pasek co jest na górze tam gdzie masz plik/dodaj/klatki/itd. przeciągnij go w dół. Następnie tam będzie taki button o nazwie Language & Font. Gdy klikniesz na Language & Font przejdziesz do języka i czcionki. Możesz tam zmienić czcionke i język (nie każda czcionka ma pl znaki :)) Klikasz na International fonts i tam będziesz miał Language: English. Zmień na polski. Aby to zastosować zaznacz Tooltips, Buttons i Toolbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności