Skocz do zawartości

Chc.6:IRON MAN - Studium Nastroju by panmalec


panmalec

Rekomendowane odpowiedzi

FINAŁ:

 

finaut9.jpg

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Witam, mial być Batman, ale nastąpiły pewne zmiany:)

no więc wżucam swoje etapy pracy, pzdr.

45162833jw2.jpg

42313675bb3.jpg

63669622rb1.jpg

43370638ju7.jpg

 

rendery i zdjecia mojego autorstwa zaznaczam:)

Edytowane przez panmalec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Szkoda, ze Batmana wywaliles, swietne to bylo:

http://img370.imageshack.us/img370/6609/coneptyplakatwyw9.jpg

 

Jakos dolepiony ten ironman do sceny, chyba swiatlo zupelnie inne ma. Przez to tez nieco statyczny wyszedl, jakby wisial na sznurkach w studiu na tle blue screena.

 

Ale w Batmanie i tu podoba mi sie, ze pracujesz metodycznie. Uzywasz w scenie ograniczonej liczby elementow i szukasz optymalnej "konfiguracji" tych elementów. Wg mnie to wlasnie jest studium, badanie sily oddzialywania roznych wariantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przylacze sie do choru zalobnikow po batmanie :) tamte dwa kadry mialy naprawde mocny impact. I klimat. Na ironmanie (choc swietnym skadinad) zgubil sie nastroj, ktory jest tematem bitwy. Tak sie troche zamiotl pod dywan. Ale i tak jestem pod wrazeniem warsztatu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra chlopaki, wiem ze batman fajny, ale zmiana nastapiła dlatego bo technicznie bylo niewykonalne, ujecie miasta w renderze niepasowało, poprostu zła perspektywa (jezeli chodzi o concept#2 batmana) wygladało to tak ze stałby on na wiezowcu majacym 1000000pięter, a renderu neichciałem powtarzac bo neimialem sił na kolejne piekło z maxem, to naprawde duzo bydynkow:)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności