Skocz do zawartości

POMOC + CG POMOC ???


MareG

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro doszly nowe programy, moze warto by oddzielic pomoc \"ogolna\" dla danego programu od pomocy ogolnej dla zagadnien typu modeling, lightning itd...

Proponuje tak:

 

POMOC (software):

- 3ds max

- Rhinoceros

- Softimage XSI

 

POMOC CG:

- Modeling

- Lightning & Texturing

- itd...

 

Co wy na to?

 

Pozdro

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Kozioo: i bardzo dobrze, to forum nie tylko dla userow 3dsmaxa wiec pozadek przede wszystkim:)

 

Niestety trzeba to bedzie wbijać do łebkow rozczepanych userow \"zmien temat\" \"popraw temat\" itp.

[no]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze kilka banow i \"znikniętych\" tematów zrobiło by swoje:] Ale jako ze ja wystąpiłem ze tą \"podpropozycją\" to mógłbym sie tym zająć. Praktycznie codziennie jestem na forum, a nawet kilka razy dziennie. Ale o tym to już Adek zdecyduje (pomysł najpierw musi się zrealizować;)).

 

EDIT

A tak btw, to gdzie się zakłada thready dotyczące particli? Bo chciałem się dziś zapytać i nie wiedziałem gdzie. Na szczęscie sobie poradziłem;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Taka dyskusja już kiedyś była. Narazei pozostanie aktualny podział, jeśli działy przyjmą się zastosujemy te drobne zmiany kosmetyczne.

 

Narazie nie będzie działu Maya bo Sharp sorry ,ale osób deklarujących się ,że chcą taki dział jest naprawde tylko kilka. Od XSI i Rhino w tej chwili mamy człowieka znającego się na rzeczy a zainteresowanie tymi programami było duże.

 

Powolutku. Nie wszystko naraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności