Skocz do zawartości

ChC.6: SUPERBOHATER. SONDA


miriam

Głosuję Na:  

86 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Głosuję Na:

    • gabahadatta
      20
    • atheg
      6
    • selfu
      12
    • Zuczus
      8
    • rosikowski
      0
    • panmalec
      6
    • dyb3k
      8
    • Rembik
      0
    • chudek
      7
    • ver-1
      12
    • Mr Pank
      7


Rekomendowane odpowiedzi

cctype5fyk2.jpg

TYP: DOWOLNY (ILUSTRACJA, KOLAŻ, ...)

TEMAT: SUPERBOHATER - Studium Nastroju by LEANDER

Z małym poślizgiem, ruszamy z kolejną sondą.

Temat wbrew pozorom nie był łatwy ;). W jakim stopniu udało im się spełnić wymagania tematu, jakie podejście zaprezentował każdy z uczestników to wszystko możecie przeanalizować w poszczególnych wątkach autorów, do czego serdecznie zachęcam.

Wszystkim Serdecznie Gratuluję i Zapraszam do Głosowania na najlepszą pracę. ;).

 

Tym samym Chciałbym Przypomnieć iż Zwycięzca typuje kolejny temat oraz rodzaj potyczki.

 

 

Poniżej Lista Nominowanych (wg kolejności wątkowej):

 

chc601lg4.jpgchc602zi2.jpgchc603iq6.jpg

chc604fy5.jpgchc605uw3.jpgchc606lw6.jpg

chc607gd2.jpgchc608nc6.jpgchc609ja3.jpg

chc61109ld5.jpgchc61009fr5.jpg

Edytowane przez miriam
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sorka Ver-1 nie było info w Twoim wątku na temat zakończenia pracy :(.

Dodane Zostały Prace Panów Ver-1 oraz Pana Mr Panka ;), na przyszłość bardzo Proszę wstawiać stosowną informację o zakończeniu pracy.

//Pozdr.

Edytowane przez miriam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zgryz mam, chyba pierwszy raz tak bardzo nie wiem kto zasluzyl na wygrana.

gabahadatta zaprezentowal fantastyczny warsztat, swietna kompozycje i dynamike.

selfu jak zwykle klasa sam dla siebie.

zuczus genialny pomysl na kadr, ktory daje do myslenia i ma nieskonczona mozliwosc rozwiniec.

rosikowski rozwija nam sie w barwurowym tempie.

panmalec z nami od niedawna ale od razu dwa mocne wejscie w dwoch konkursach. Co prawda jestem ortodoksem jesli chodzi o uzywanie pomocy 3d w ilustarcjach 2d, ale fakt ze za tym nie przepadam nie wplywa na wielki szacun dla twoje pracy. Bardzo wyskoi poziom. Zazdroszcze troche umiejetnosci laczenia srodowisk pracy.

dyb3k - nie wiem czy nie zaprezentowales najlepszego pomyslu na postac. Rewlacyjny klimat i wyraz pracy.

Rembik- w szkicu bylo swietnie, chyba przemeczyles ten rysunek. Szkoda troche, ale praca i tak znamionujaca duzy potencjal.

Chudek - masz wielkie mozliwosci, troche niedociagniec anatomicznych (ale kto ich nie roni niech pierwszy rzuci kamieniem). Rysunek ma duza sile oddzialywania, fajne sie z niego czyta emocje.

Ver-1 - ponminieto cie przy sondzie pewnie dlatego, ze nie zaznaczyles w miniaturce ze praca jest ukonczona. Straszna szkoda bo twoj batman zrobil na mnie olbrzymie wrazenie.

 

I jak tu byc teraz sprawiedliwym oddajac glos?

 

Niech bedzie, ze dla mnie Primus inter pares bedzie w tej edycji Zuczus, za swietne uchycenie "chwili" i zwiazanego z nia nastroju.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestnikow, komentujacych i odwiedzajacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosuję na athega, tematem jest studium nastroju, nie patrzyłem w tym wypadku na wykonanie... gabahadatta i selfu konkretnie pozamiatali dla mnie jeśli chodzi o wygląd, ale to właśnie u athega widać tę totalną wylewkę, aż brakuje chmurki "zamknij mordę TV oglądam..." Pozdrawiam i życzę powodzenia chłopaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miriam - spoko, bede zaznaczal to wyrazniej od tej pory

 

co do pracek to w sumie jestem zawiedziony :) myslalem ze wiecej fanow komiksow bedzie :) - ale nie narzekam, tylko takie spostrzezenie

 

a glos na dyb3k za kompozycje, kolory, struktury i dobry kreskowkowy styl postaci

 

Mr Pank - krecha jak zwykle dobra, komiksowa pelna geba, wypelnienia znow brak, moze poczwiczyc najpierw cieniowane w czarno bieli i porobic dobre szkice, jezeli oczywiscie na kresce nie chcesz zaprzestac

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Challenge Corner jest generalnie w dziale 2D, ale regulamin tej edycji pozwalal na uzycie dowolnej techniki, takze 3D. Gdyby ktos przebral sie za Batmana i zrobil sobie zdjecie, to tez by bylo w konkursie. Szkoda, ze na to wczesniej nie wpadlem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem KONIEC kolejnej Edycji oraz początek nowej :). Gratuluję Zwycięzcy oraz wszystkim uczestnikom. Zapraszam również na kolejną edycję, za opóźnienia w jej pojawieniu Serdecznie Przepraszam.

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności