Skocz do zawartości

raz wychodzi a raz nie.


zielony

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wersję Blendera 2.48 skompilowaną dla Windowsa Visty, którego mam na kompie.

Wreszcie udało mi się wyciąć kilka razy dziury w obiektach typu cube, ale nie za każdym razem mi to wychodzi! Robię to samo, nawet w tej samej kolejności zaznaczam obiekty a nie zawsze mi wychodzi! Dlaczego tak jest? Może ta wersja jest trefna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

normalnie zwaliłbym na vistę ;P ale sądzę że tym razem to wina użytkownika ;)

opisz dokładniej jak to wycinasz, krok po kroku.

możliwe że zaznaczasz wierzchołki w jednym z widoków (przód,bok,góra) i nie zaznaczasz wierzchołków tego samego plane (nie zapala się na różowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba wiem o co chodziło. Prawdopodobnie o to że przy wycinaniu metodą boola jak szablon ustawiam w wycinanym elemencie to w tym elemencie musi byc punkt środkowy (czy jak to sie tam nazywa) tego szablonu i najpierw trzeba zaznaczyć to w czym ma być dziura a potem szablon i wtedy wciskam W i wybieram Difference. Trzeba zwracać uwagę na kolejność zaznaczania i inne mało widoczne pierdoły typu kropeczka w środku itp. bo jak coś nie w tej kolejności to kłopoty są. No i w końcu wyciąłem w domku okna i dzwi i jestem z siebie dumny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności