Skocz do zawartości

Interface problems...


Phantom

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu zajmuje się tworzeniem grafiki 2d dla gry sigonyth...chciałbym znać waszą opinię na temat panelu i inventarza...ale nie pod kątem funkcjonalności ale samej grafiki...gdyż ona nadal się zmienia...

 

co do samej gry to odsyłam na strone...

 

http://www.sigonyth.com

 

>inwentarz

>ingame panel

 

pozdrawiam...[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hej - inwentarz jest superek - w sensie plastycznym - nie wiem jak sie to sprawdzi w samej grze - czy bedzie funkcjonalne - i troche mi nie pasuja te \'kable\' wygladaja zbyt jak dorysowane - troche brakuje im \'realnosci\' - w ogole - sprobowalbys to zrobic wyrenderowane po prostu - troche zabawy z texturkami bedzie ale co tam - dasz rade :D

 

co do igame panela - tez w sumie spoko - chociaz bez jakis sensacji - troche fallout\'a (ktorego wszyscy tak bardzo lubimy :D - i znowu - np. te czerwone kable po lewej - tez troche sie odcinaja... i w ogole - napisy troche do kitu - takie zwyczajne w zlym tego slowa znaczeniu...

 

no nic - tyle mi sie nasunelo - tak w ogole - niezle wam idzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by ftorek

oj - i tak niezle - z tych twoich konceptow mozna naprawde wiele zadzialac!!

 

concepty nie są moje...ale są robione przez mojego kumpla Andertona...który tesh współpracuje z projektem sigonythu...

 

pozdrawiam...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe...ciekawa sprawa poczuć climat pustyni w panelu...[lol2] no ale nie ważne...co do czucia climatu to owszem wzorowałem się...ale all textures są made by my self :) a w tym jpg w linku jest mała nie prawidłowość bo środkowa część została zmieniona na coś zupełnie innego nie falloutowego :) ale dzięki za comment :]

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by darkelf

no tak zpomnialem, ty jestes przeciez profesjonalista

 

wyluzuj panocku...nie mam ochoty wyczytywać tu takiego typu pierdół...mash jakiś problem do mnie to udeżaj na gg...a nie będziesz zaśmiecał to forum bzdurnymi textami...

 

dzięki Chris :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko pare wyrazow, ale nie powinienes od razu jechac po mnie jezeli powiedzialem cos \"nie tak\" o twojej pracy. ten 2gi to bylo takie male odegranie sie do twojego wczesniejszego postu odpowiadajacego na moj pierwszy ;P... trcohe to \"hehehe\" mnie wyprowadzilo z rownowagi, mozliwe ze nie tak sformulowales wypowiedz... chyba nad wyrost jak mniemam.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie projekt trwa nie cały 3 miesiąć bo od końca grudnia :) a ja mam za tydzień próbną maturę więc nie mam czasu na zabawe...:P no ale z linka jeszcze wygrzebie :P pozatym na stronie www.sigonyth.com w dziale Galeria jest troche stuffu...:) no i w downloadzie jest muza do posłuchania...narazie kawałki tylko :)

 

>tapetka

>concept 01 Andertona ofcors :)

>concept 02 Ten tesh :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej - ty sie nie tlumacz - tylko zabieraj do roboty :D

co do oficjalnej galerii na www.sigonyth.com - niewiele tam jest rzeczy - sczerze moowiac same jakies ochlapy :D

 

a co do konceptow i tapetki - bardzo przyjemne - panienka - nic specjalnego - fajna bron ma - a menu \'startowe\' - niezle - chcialbym zobaczyc je juz gotowe - bo naprawde moze sie prezentowac bardzo bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności