Skocz do zawartości

softimage 4


p_e_t_e_r

Rekomendowane odpowiedzi

czesc mam wersje softimage 4 extreme

 

ale po uruchomieniu uruchamia sie w jakims trybie i wyglada to jakby byla to jakas wersja pod dos... ?!

 

czy to mozliwe ze to jakas starsza wersja na zasaedzie jak np jest 3ds max oraz 3d studio ????

 

 

no i nie chodzi w innychg rozdzielczosciach niz 1024x768 oraz 1280x1024, a mi to za nic nie pasuje

 

 

dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Bo jestes w posiadaniu softimage|3d v.4, a tego avid juz nie rozwija, wiec nowszej wersji juz nie bedzie. Jest to soft typowo unixowy wiec nie dziw sie ze odpala sie doslownie jak jakis program pod dos-a.

A co do rozdzielczosci to XSI tez wymaga 1280x1024 chociaz daje sie jeszcze pracowac na 1024x768 ale trzeba sie liczyc z trudnosciami zwiazanymi z interfacem niestety.poprostu nie wszystko sie na ekranie miesci:(

jak u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wiec jaka jest obecnie popularna wersja do zabawy pod windows ktora polecacie ???

 

zz tego co zauwazylem na vtutorialu to ma naprawde niezle mozliwosci edycyjne do polymnodelingu, wiele malych a pozytecznych funkcji...

 

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czekamy i czekamy i się doczekać nie możemy. Początek marca już jest a czwóreczki niema. Szkoda, bo fizyka zapowiada się smakowicie. Wreszcie będzie dynamika ciał stałych. Jak narazie w xsi mamy do sypozycji \"jedynie\" soft body, \"szmatki\" oraz modół do tworzenia włosów wraz z ich dynamiką.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności