Skocz do zawartości

Tablet, wybór


tiger133

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :) Otóż mam taki problem... Chciałbym kupić tablet ale nie wiem jaki, tak do około 400zl. Tablet będzie moim pierwszym więc nie chcę przepłacać... znalazłem takie dwa:

1

http://www.allegro.pl/item475913728_tablet_pentagram_o_pen_wide_panoramiczny_nowosc.html

 

2

http://www.allegro.pl/item467598039_salon_wacom_bamboo_fun_small_tablet_gw24msc_wawa.html

 

Wszyscy mówią ze lepsze WACOM'y, ale znowusz tamten PENTAGRAM ma o niebo lepsze parametry. I teraz sam już nie wiem... może mi coś innego polecicie godnego uwagi. Co byście początkującemu polecili ? Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bo robią dziadostwo. tablety są nieprecyzyjne i mocno awaryjne. kupujac wacoma bedziesz go dlugo używał bez awarii i nerwów. polecam przeszukac forum, były wątki o wyborze tabletów. ja osobicie mam wacoma bamboo tego czarnego.

Edytowane przez BLADE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wacom też trochę nerwów mnie kosztował (przez sterowniki w których przestaje działać wykrywanie nacisku - do czasu restartu albo reinstalacji sterownika, oraz braku podstawowej opcji szybkiego przełączania monitorów - o którą userzy proszą od ładnych paru lat - i zrobić nie ma komu... :/ ), ale do pentagrama nie ma porównania.

Poczytaj w wątku 'tablety' jakie historie z nimi (pentagramami) mają ludzie... Znajomy też klnął na swojego bezustannie, w końcu kupił wacoma... Sam też się bawiłem takim - i to piórko - ciężkie i wielkie - do szału mnie doprowadzało. Chyba każdy kto intensywnie/ciągle używa tabletu (a nie tylko dla zabawy i potem leci w kąt) dochodzi do takiego stanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno i ja kupiłem tablet, wacoma bamboo M, jest świetny , przyjemny w uzyciu minusów nie widzę i nie czuję. Super wykonanie. Myślałem że będzie jakoś więszky chodzi o obudowę nie obszar roboczy , ale jest zgrabniutki. Cud miód, założę się że bym żałował gdybym miałinnego. Święta są to mnie wyniósł 645 zł Ale założę się że w lutym da się kupić za 58x zł Warto jest dozbierać. Jak dla początkującego jest w sam raz nie za duży nie za mały. Może się wydawać że łeee lepszy był by A4 taki normalny, otóż nie :) Najlepszy jest A5 na początek tak jak i nie jeden sugerował na formu, posłuchałem okazało się prawdą :D Pozdrawiam i również dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności