Skocz do zawartości

cmentarny stuff


_michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

WuJeK: w zasadzie do dema, ale jeszcze za wcześnie by cokolwiek pisać. O ile sprawa się będzie rozwijać to na pewno będzie conieco słychać :)

 

Phantom: dzięki, jasność może dlatego że mam problemy z gammą na swoim monitorze :/

 

darkelf: baza pod texturę była zrobiona ręcznie, brudy to fragmenty darmowych fotek, overlaye, soft/hard light i inne tryby mieszania, detale takie jak te okucia na drzwiach itp były malowane ręcznie myszą (bo nie mam tabletu :/) to najszybsza metoda.

 

ftorek: ten model już jest w zasadzie skończony, teraz następne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by eMPeck

Phantom: dzięki, jasność może dlatego że mam problemy z gammą na swoim monitorze :/

 

uuu...wiem coś o tym bo mój monitor ściemniał mi przez prawie 5 lat...za co ostał ukarany bolesną śmiercią :P...nie ma co walczyć ze ściemą...trzeba wybulić na nowy monitor :(

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne obiekty! Przypominają mi te z polskiej gry PainKiller, która wyjdzie w marcu w dobrej grze za 30 złotych!!! (przy tym dodam że za granicą przeliczając na złotówki schodzi po około 150 zł)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris: dzięki, szczerze mówiąc nie jestem z grami na bieżąco, ale o Painkiller tyle już słyszałem że chyba ją kupię jak wyjdzie...

 

MaggeM: [gafa] to był pierwszy model z tej serii, i to widać. Chyba go jeszcze podciągnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ftorek: w scenie będą i takie i takie, niemniej dzięki. Wiem że Zielok zrobił kawał niezłej roboty, ale ja chcę zrobić nieco inne modele by się nie kopiować.

 

darkelf: dzięki. wzoruję się trochę na www.blackwormdirt.com i dlatego są takie proste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy - oki oki - nie chcialem nikogo urazic - po prostu tak mi sie zdaje i juz :D - a w ogole ja tam wole rzeczy bardziej \'plastyczne\' w sensie - mniej \'rzeczywiste\' a bardziej - hmmm - moze \'fantastyczne\' bedzie dobrym okresleniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :) musze tego painkillera kupić w końcu :) ale nie wiem jak to na moim sprzęcie pójdzie :/ Teraz dłubię dwie kapliczki, modele już mam, jeszcze mapowanko i texturki, ale zrochę to potrwa, bo jeszcze męcze się z animacjami innego modelu :/ Ciężka robota :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności