Skocz do zawartości

Rozne modele


Zielok

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cze też jestem z Chorzowa, widzę że robisz niezłe modele, niezłe = zaje.. :o . Nie wiem czy czytałeś wątek o zrobieniu gry, jest też sonda. Ja z miłą chęcią bym cię przyjął do Teamu. Odpisz jeśli jesteś zainteresowany. Mam nadzieje że tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łęęę czemu ta kolumna taka kwadratowa :)... moim zdaniem beczka za zabrudzona, ten kamienny (?) chyba krzyz wyglada roznie, 1 ostrze spoko, 2gie troche blee, 1 raczka blee, 2 raczka yeahh :)...szczegolnie przypodobal mi sie krzyz z tabliczka i kamyczkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. skrzynia i beczka - takie sobie - daloby sie jeszce sporo wycisnac z tego - za malo moim zdaniem sie pobawiles oryginalnymi texturami (w sensie - deskami)

 

2. drzewa i krzaki - caklkiem calkiem - dobrze byloby je zobaczyc na jakims innym niz czarne tle - jednyne do vzego bym sie przyczepil - to do pni - wygladaja jak okorowane - a zywe drzewo przeciez ma kore - ktora sie tak nie swieci - i jest duzo bardziej pobruzdzona

 

3. ten zwiazany krzyz - fajny - dobrze ci to wiazanie wyszlo (chociaz na pierszy rzut oka myslalem ze to jest kawalek plotu :D

 

4. krzyz + tabliczka - dobre (szczegolnie tabliczka :)

 

5. kolumny - takie sobie - nic specjalnego - w tej okraglej kolumnie ktora jest z gory obcieta - czemu nie widac po bokach cegiel?? - szczegol - ale wlasnie takimi szczegolami sie robi naprawde wielkie rzeczy :D

 

w tej prostopadlosciennej kolumnie - te kamienne wstawki w ksztalcie rombu - czy one sa przyklejone do tych cegiel??

 

6. ostrza - najbardziej mi sie podoba ostrze tego noza - reszta - taka sobie - troche ni z gruchy ni z pietruchy - troche to nieprzemyslane

 

7. garnek - no taki sobie tez

 

8. plot - tez co powyzej - taki sobie

 

generalnie: za malo detali, szczegolow - sporo daloby sie jeszcze tutaj zrobic - w ogole niektore modele wygladaja jakbys po prostu dal na nie zdjecia - i pozatym zero zabawy ze szczegolami, cieniowaniami i innymi duperelami - pozatym - pokazalbys siateczki - bo nie ma jak sie wypowiedziec o samych modelach :D

 

no i tak w ogole - no niby fajnie ale jak sie czlowiek przyjrzy - to nie do konca

 

kurcze - ale sie rozpisalem - ale mam nadzieje ze chociaz konstruktywnie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za opinie. Niektore modele jeszcze zostana oczywiscie troche poprawione.

 

Co do przylaczenia sie do jakiegos teamu robiacego gre to moja odpowiedz niestety brzmi - nie. Juz robie z jednymi ludzmi gre i wiecej nie ma sensu. Chyba, ze ktos gotowy jest mi zaplacic to wtedy jaknajbardziej jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności