Skocz do zawartości

Ruchoma publicznosc


ca mel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nie wiem gdzie wrzucic ten temat, szukalem technik ogolnych ale nie ma i

najbardziej chyba pasuje ten dzial bo chodzi wlasciwie o teksture.

 

Potrzebuje zrobic publicznosc ktora wlasciwie ma byc zapelniaczem

na tło przy dosc powolnych wyscigach (czyli nie moga to byc plamy a prawdziwe postaci bez widocznych dokladnych szczegolow).

Sek w tym ze ludzie musza sie poruszac, niekoniecznie jakos szybko ale naturalnie. Cale lawki i trybuny pelne rozsadnie rozmieszczonych ludzi.

Najlepiej gdyby wiwatowali, jak to na trybunach.

 

Ma ktos pomysl jak ugryzc cos takiego?

Moze da sie kupic gdzies cale sety ludzi nakreconych na blueboxie ?

Albo pojedynczych ludzi ?

 

Sam ich nie nakrece bo budzet nie wytrzyma czegos takiego ;]

Z gory dzieki za pomoc,

pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

krecic ludzi nie musisz, wystarczy ze pykniesz pare fotek albo cos jakiemus kumplowi! budzet napewno mniejszy niz kupowanie filmikow!

Ale to nie moga byc statyczne ujecia. Publicznosc musi sie ruszac, najlepiej wiwatowac. Bedzie widoczna przez wiekszosc czasu i musi byc jak najlepszej jakosci.

 

To musi byc jakosci wideo?

Musi byc w jak najlepszej, animacja bedzie docelowo w HD, a publicznosc bedzie widziana co jakis czas, jak to w wyscigach.

I od czasu do czasu bedzie zajmowac sporą czesc ekranu, powiedzmy polowe, moze nawet 2/3, czyli szczegoly twarzy nie musza moze byc rozpoznawalne, ale w tej jakosci widac roznice miedzy ludzmi.

 

Particle z animowaną teksturą,

Nie chodzi mi o sposob umieszczenia tekstur w programie, raczej wlasnie o zawartosc ;]

Pomysł z samym sobą nie wiem czy przeszedlby - potrzebuje setek ludzi ktorzy widac ze sie roznia, wzrostem, wygladem, musi byc mieszanka ludzi ktora niestety bedzie widoczna. Na takich trybunach sa kobietym, dzieci, blondyni, bruneci, starzy i mlodzi.

Wydaje mi sie ze bedzie widac roznice w hd jesli cala trybuna wypelni ekran.

Poza tym nawet nie mam warunkow zeby zrobic to dobrze.

 

Myslalem nad prostym rozczlonkowaniem zdjec ludzi na czesci i przypisaniu im kosci

albo specjalnego modyfikatora w Afx pozwalajacego poruszac modelem.

Ale w przypadku setek ludzi to pracochlonny proces (a czas goni i jeszcze masa innych rzeczy jest do zrobienia) i ciezko przewidziec efekt czegos takiego, moze nie wyjsc naturalnie.

 

Sklanialbym sie do kupna gotowych blueboxowych materialow, tylko sek w tym ze nigdzie czegos takiego nie widzialem.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności