Skocz do zawartości

face riging w xsi -co polecacie do nauki?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ta.. wystarczy. Koles bardzo konkretnie i sprawnie tlumaczy co, jak i dlaczego. Jak przerobisz plytke to bedziesz w stanie przygotowac postac do produkcji na poziomie hmm.. podstawowym. Czego koles nie omawia tam.. to bardziej zaawansowanych i zlozonych problemow. Minusem tez jest klucz licencyjny, ktory ci on osobiscie przydziela i tylko na jednago kompa. Jak ladnie poprosisz to dostaniesz drugi jak kiedys zmienisz maszyne. W porownaniu z innymi tutami darmowymi i platnymi tutaj masz wszystko omowione od a do z.. i to bardzo szybko. Po 7dniach takiej lektury powinienes juz umiec zrobic cala postac.

 

Kozystajac z okazji panie michaleO, chcialem sie zapytac odrazu o taka mala rzecz. Kiedys sto lat temu w wolnych dyskusjach zalozyles jakis tam watek artystyczny.. i wychwalales wsumie nie jednego kolesia ale mi chodzi o takiego jednego. Niestety nie mam glowy do nazwisk i za cholere nie moge znalezc ani jego ani tego watku juz. Chodzi o artyste wspolczesnego.. ktory wsumie maluje.. chyba jakies grafiki cos tam struga. Jedna z prac byl zdaje sie taki napomowany Batman.. z perspektywy lekko od dolu. Strona bardzo fajna byla. Pamietasz moze jak sie ten koles nazywal albo gdzie moge tego szukac wogole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz....a niejaki MichalO to Brat kuzyna mojej ciotki a nie ja ;)

Niestety nie kojarzę tego artysty ani stronki....

 

 

ps.

 

MichalO, prosił mnie abym przeprosil Was ...chłopak w nerwach nie przewidział że "sprzątając" po sobie usunie równierz Wasze posty.

Na szczęscie już kupił sobie w opactwie Tynieckim cherbatkę ziołową...

Edytowane przez Brat kuzyna mojej ciotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności