Skocz do zawartości

Uwidocznienie kto jest autorem przyznanych punktów reputacji.


prrrszalony

Czy jesteś za uwidocznieniem autorów punktów reputacji?  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za uwidocznieniem autorów punktów reputacji?



Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Co powiecie na włączenie w panelu reputacji kto jest autorem punktów? :> Na forum ateista.pl widać, więc jest to możliwe technicznie :D Rozwieje to domysły dotyczące punktów negatywnych i nie trzeba będzie dopisywać do punkcików, kto jest ich autorem (co b. często ma miejsce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a to ktoś daje punkty negatywne ? heh no toś mnie Pan zdziwił :)

 

zawsze można się przecież podpisać dając punkt reputacji - co jesli nie zapomnę zwykle robię. wiec szczerze mowiac brakuje mi 3 opcji - i don't care

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja daję! Ale z podpisem, więc jak dostałeś minusa bez podpisu to nie ode mnie.

 

A plusy ja rozdaję najczęściej anonimowo, i jestem zdania że uwidocznienie autora byłoby niezgodne z prawami człowieka dotyczącymi uszanowania sfery prywatnej oraz z demokratycznym prawem do tajnych wyborów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A negatywy bez podpisu dają tylko drobne cwaniczki bez odwagi.

 

 

Dostałem takiego minusa, było jedynie uzasadnienie w komentarzu...

I potraktowałem to jako chęć odegrania się na mnie za obstawanie przy swoim zdaniu... Był widocznie wygadany, ale nie na tyle pewny siebie by się podpisać.

 

 

a co do ujawniania też nad tym myślałem i jestem za tym żeby zostało jak jest...

 

Jeśli ktoś chce to się podpiszę, jeśli nie, to jego prawo do bycia anonimowym.

 

a co do minusów, to przyznam się że jakoś ich nie daje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi napisał, że mnie kocha... Podejrzewam, ze wiem, kto, ale ciekawość i tak mnie zżera już od roku...

 

Drakula 02:02, 11th Feb 2008 kocham Cie :*
hehe, jezeli chodzi o uczucia, to mozna zrobic wyjatek, mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi :)

 

Ja jestem zdecydowanie na nie, tak jak jest imo jest dobrze, jak macie watpliwosci piszcie na pm, do mnie albo do innego moderatora, ktos zawsze wam pomoze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, nie mam żadnego negatywu, nie o to chodziło :) Zwyczajnie uprościłoby to sprawę pisania przy przyznawaniu punktów, nie wiedziałem, że ktoś tak ceni swoją prywatność i prawo wyboru :P W takim wypadku uwidocznienie autorów rzeczywiście nie jest dobrym pomysłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak kilka osób napisało. Celowo to zostało tak ustawiony. Wydaje mi się, że takie ustawienie powoduje, iż przyznawane punkty są bardziej wiarygodne.

 

Faktycznie, można się podpisać, ale nie trzeba. Ja również staram się podpisywać.

 

Ogólnie taka zmiana spowodowałaby to, że aktualne punkty trzeba byłoby "zresetować".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasciwie to po co jest ta reputacja? Jak ktos ma duzo pozytywow to dostaje zlote kalesony a jak negatywow to bana?

Zreszta widze ze wylegarnia pozytywow jest watek o tytulach piosenek, wiec w ogole zastanawiam sie nad sensownoscia tej opcji.

Ja dostalem kilka milych negatywow, zaden niepodpisany, mocne buziaki dla tych osob!

Wprowadzenie automatycznego podpisu mogloby spowodowac ze komus reka zadrzy, a jak ktos ma zdanie inne od mojego to od tego jest to forum zeby dyskutowac no i sa PM chyba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności