Zobacz pełną wersję : Uwidocznienie kto jest autorem przyznanych punktów reputacji.

prrrszalony
25-11-08, 00:20
Hej,
Co powiecie na włączenie w panelu reputacji kto jest autorem punktów? :> Na forum ateista.pl widać, więc jest to możliwe technicznie :D Rozwieje to domysły dotyczące punktów negatywnych i nie trzeba będzie dopisywać do punkcików, kto jest ich autorem (co b. często ma miejsce).

Loki
25-11-08, 01:00
a to ktoś daje punkty negatywne ? heh no toś mnie Pan zdziwił :)

zawsze można się przecież podpisać dając punkt reputacji - co jesli nie zapomnę zwykle robię. wiec szczerze mowiac brakuje mi 3 opcji - i don't care

Lis
25-11-08, 01:13
A po co takie coś. Jak ktoś chce być anonimowy to jego sprawa. A negatywy bez podpisu dają tylko drobne cwaniczki bez odwagi.

Ania
25-11-08, 01:22
Ja daję! Ale z podpisem, więc jak dostałeś minusa bez podpisu to nie ode mnie.

A plusy ja rozdaję najczęściej anonimowo, i jestem zdania że uwidocznienie autora byłoby niezgodne z prawami człowieka dotyczącymi uszanowania sfery prywatnej oraz z demokratycznym prawem do tajnych wyborów.

Bobby_digital
25-11-08, 02:07
wlasnie odkrylem te punkty reputacji i ktos mi dal punkt pozytywny za "wiare w ludzi" dobre no nie ? ;)

Shogun 3D
25-11-08, 02:40
Ktoś mi napisał, że mnie kocha... Podejrzewam, ze wiem, kto, ale ciekawość i tak mnie zżera już od roku...

JmTm00
25-11-08, 02:48
bez, sensu.....jak ktoś docenił to trzeba sie cieszyć a nie sie wypinać w ramach zadośćuczynienia....inaczej sie zbirze jakieś "koło zyczliwych" i po ptokach...ja jestem na Nie :] Pozdro

floo
25-11-08, 07:03
A negatywy bez podpisu dają tylko drobne cwaniczki bez odwagi.

Dostałem takiego minusa, było jedynie uzasadnienie w komentarzu...
I potraktowałem to jako chęć odegrania się na mnie za obstawanie przy swoim zdaniu... Był widocznie wygadany, ale nie na tyle pewny siebie by się podpisać.

a co do ujawniania też nad tym myślałem i jestem za tym żeby zostało jak jest...

Jeśli ktoś chce to się podpiszę, jeśli nie, to jego prawo do bycia anonimowym.

a co do minusów, to przyznam się że jakoś ich nie daje...

Shogun 3D
25-11-08, 07:59
Mnie też się nie zdarzyło dać minusa. Jak kogoś objeżdżam to jawnie na forum, bez wbijania noża w plecy.

streaker
25-11-08, 09:17
A niech wiedzą... teraz daje anonimowo, bo mi się pisać nie chce ;)

KLICEK
25-11-08, 10:24
Ktoś mi napisał, że mnie kocha... Podejrzewam, ze wiem, kto, ale ciekawość i tak mnie zżera już od roku...

Drakula 02:02, 11th Feb 2008 kocham Cie :*hehe, jezeli chodzi o uczucia, to mozna zrobic wyjatek, mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi :)

Ja jestem zdecydowanie na nie, tak jak jest imo jest dobrze, jak macie watpliwosci piszcie na pm, do mnie albo do innego moderatora, ktos zawsze wam pomoze :)

floo
25-11-08, 10:35
No to miłość wyszła na jaw... i wszystko jasne... :P

Shogun 3D
25-11-08, 10:39
Drakula, teraz obaj kochamy Klicka, co?

SWRSC
25-11-08, 12:38
ja Kocham wszystkie dzieci :*

Jestem na nie. Lubie więcej wyborów: moge byc anonimowy, albo nie.

mirach
25-11-08, 13:04
Jestem na nie. Lubie więcej wyborów: moge byc anonimowy, albo nie.

Te same zdanie mom.

Drakula 02:02, 11th Feb 2008 kocham Cie :*

zauwazcie ze to dosc dawno bylo, wiele moglo sie zmienic...

prrrszalony
25-11-08, 16:09
Aniu, nie mam żadnego negatywu, nie o to chodziło :) Zwyczajnie uprościłoby to sprawę pisania przy przyznawaniu punktów, nie wiedziałem, że ktoś tak ceni swoją prywatność i prawo wyboru :P W takim wypadku uwidocznienie autorów rzeczywiście nie jest dobrym pomysłem :)

KLICEK
25-11-08, 16:17
uff ze jeszcze nikt sie do mnie nie przyczepil za to ze to wyciagnalem z profilu uff

Leru
25-11-08, 16:28
a to ktoś daje punkty negatywne ? heh no toś mnie Pan zdziwił :)

No pewnie, że daje ;)

Adek
25-11-08, 16:31
Dokładnie tak jak kilka osób napisało. Celowo to zostało tak ustawiony. Wydaje mi się, że takie ustawienie powoduje, iż przyznawane punkty są bardziej wiarygodne.

Faktycznie, można się podpisać, ale nie trzeba. Ja również staram się podpisywać.

Ogólnie taka zmiana spowodowałaby to, że aktualne punkty trzeba byłoby "zresetować".

Lis
25-11-08, 20:53
nie wiedziałem, że ktoś tak ceni swoją prywatność i prawo wyboru :P
Świetny tekst ;D

piksar
25-11-08, 21:02
zdecydowanie nie

miriam
26-11-08, 06:13
hmm, czy to ma sens :) zasadniczo wszystkie pkt podpisuję ... więc to czy będzie to widoczne czy nie, nie ma większego znaczenia.

/.. Pozdr.

Kuciel
26-11-08, 07:50
a mi w zasadzie wszystko jedno i tak nikt mi nie daje punktow :P

pecet
26-11-08, 10:58
Już masz ;)

Też jestem na nie, dałem ze dwa negatywy, nie podpisałem się, nawet o tym nie pomyślałem i nie czuje się cwaniaczkiem ;)

Kuciel
27-11-08, 07:01
Już masz ;)

ehehe dzieki :D

Loki
27-11-08, 11:06
z okazji braku okazji,ruszyła akcja świąteczna: "Podaruj dziecku uśmiech: daj pozytywa Kucielowi" :D

KLICEK
27-11-08, 11:20
yyy right! ;)

09121986
27-11-08, 22:26
Jak ktos chce to sie moze zawsze podpisac ,wolnosc wyboru - zostawcie jak jest

Kuciel
28-11-08, 07:04
z okazji braku okazji,ruszyła akcja świąteczna: "Podaruj dziecku uśmiech: daj pozytywa Kucielowi" :D

muahaha Loki to dziala, thx chlopaki :D

Luki Luki
28-11-08, 22:17
A wlasciwie to po co jest ta reputacja? Jak ktos ma duzo pozytywow to dostaje zlote kalesony a jak negatywow to bana?
Zreszta widze ze wylegarnia pozytywow jest watek o tytulach piosenek, wiec w ogole zastanawiam sie nad sensownoscia tej opcji.
Ja dostalem kilka milych negatywow, zaden niepodpisany, mocne buziaki dla tych osob!
Wprowadzenie automatycznego podpisu mogloby spowodowac ze komus reka zadrzy, a jak ktos ma zdanie inne od mojego to od tego jest to forum zeby dyskutowac no i sa PM chyba.

JmTm00
28-11-08, 22:53
hehe Luki Luki...coś jakby trafiłeś w sedno :D...let it bi as it is :]