Skocz do zawartości

Verify on save


Bar_hunter

Rekomendowane odpowiedzi

Ehe zaskocze was i powiem ze jescze nie udalo mi sie poprawnie zaaplikowac pluginu do mojego maxa ;)

Sprawa tyczy sie dokladnie jednego z nich Verify on save - przeczytalem newsa i przerazony czym predzej go sciangalem

rozpakowalem archiwum i patrze , patrze zadnego readme , czyscze monitor z pizzy i zaschnietego jogurtu ... dalej nie widze zadnej wskazowki gzie to skopiowac ani jak sprawic zeby dzialalo. Wiec droga dedukcji szukam gdzie w katalogu maxa sa pliki z rosszerzeniem .gup i widze katalog stdplugs no to walnalem tam ten pliczek odpalam maxa i widze komunikacik :

 

Class from has duplicate class ID : not loading

This may be due to a duplicate plugin path

 

Mniej wiecej wiem o co chodzi ale niech mi ktos powie jakie to ma w rzeczywistosci konsekwencje i co zrobic zeby ten komunikat sie nie pojawial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

witam!!!

 

Max cie tylko po informowal ze pewnei gdzies w innym katalogu maxa jest ten sam pluginek ;-) i np. jak wrzuciles tego twojego do stdplugs to kopja bedzie w plugins dlatego max wykrywa skrzyzowane pluginy :-) z tego tylko zaloaduje tego 1 ktory jest na liscie wczytywania maxa a drugiego uzna za zduplikowanego i go ominie i pokaze ci tylko ten napis . Nic ci sie z maxem nie statnie ani nie wplywa to na nic co jest zwiazane z maxem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności