Skocz do zawartości

rokowania na przyszlosc


lokoman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcialem poznac Wasz zdanie na temat, jaka sztuka dominuje obecnie i jak to sie uksztaltuje za pare lat: czy 3d wyprzedi zwykly prosty rysunek, czy tez moze zaistnieje fotografia? Wiem, ze podobny temat jest ponizej, ale nie chodzi mi o to czym Wy sie zajmujecie tylko chce poznac, Wasz poglad na rozwoj wyzej wymienionych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

rozwoj 3d. tak to się posunie dlatego warto w to inwestowac.

Obecnie większe zyski są z rynku gier komputerowych niż z filmów. Każda nowa gra jest obecnie trójwymiarowa. Więc prosty wniosek. W najnowszym newsweeku mozna przyczytac ciekawy artykuł o grach kokputerowych. Piszą tam między innymi ze w polsce z roku na rok przybywa graczy. a co za tym idzie twórsów gier.

Mowstał nawerr (nie wiem tylko kto go wymyslil) engine go gier 3d na komórki. IBM dorzucił do tego miniaturowe 1 gigowe dyski twarde.

Jeśli chodzi o telewizje to wielkiej rewolucji moim zdaniem nie będzie. Może powstaną jakies dodatkowe firmy które zajmą sie robieniem reklam czy efektów do filmów czy czołówek. W Anglii z roku na rok powstajne kilka nowych małych agencji reklaowych które zajmuja się tego typu rzeczami. Mniej więcej tyle samo jest co roku likwidowanych. U nas nie jest tak różowo. Jest kilka cenionych i znanych firm zajmujacych sie 3d i reklamami itp. Więc raczej ciężko będzie się przebic nowicjuszom.

Z wszystkich mi znanych dziedzin (fotografia, ryskunki, obrazy czy inne grafiki) stawiałbym na to co ma ścisły związek z multimediami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności