Skocz do zawartości

Ogień Wojny: Destroyer


Toxic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

niesamowita precyzja jak na 4 miesiace, bardzo ladny model, z glowy?? bo wydaje mi sie ze podwozie jest troche za male jak na to co widzimy wyzej, nie wzorowales sie czasem na apocalypsie z red alerta? :) dziwi mnie ze przystapiles do bitwy wlasnie teraz, bo do konca to zostalo chyba 3 czy 4 dni :D, no nic, powodzenia Greetz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie musze mowic ze twoja praca bardzo mi sie podoba ...

Jesli piszesz ze jestes poczatkujacy to znaczy ze ja sie jescze z jajka nie wyklulem ;) Bo za Chiny Ludowe bym takiego czegos nie zrobil.

Jakie techniki modelowania zastosowales ?

Czy nie byl by to dla ciebie problem przeslac mi na mail\'a ten model chcialbym go przestudiowac - of course na wlasny uzytek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie...co to jest to takie szare co jest kolo lufy ? Wszystko na wojskowo oteksturowane a tamto jest jakies szare co to ? :P

 

Aha no i moze by tak troche bumpa dodac czy czegos bo bardzo gladzutko to wyglada...albo przynajmniej ja takie wrazenie odnosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor textury jest ok....

Postaraj sie dodac wiecej szczegolow: jakies zabrudzenia, odpryski farby itp...

Wiekszosc zakamarkow, szczelin powinna by zabrudzona... jak w real world. No sa pewne wyjatki: pojazd wlasnie wyjechal z fabryki, lub zostal dokladnie wymyty;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności