Skocz do zawartości

GMS-Rekrutacja!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem poinformować szanowne grono userów max3d.pl ze powołana dziś została do życia kolejna grupa społecznościowa tego forum tj, GMS- Grupa Miłujących Samoloty(Nie mylić z GSM!). W tej chwili grupa zrzesza 8 członków. Z Uwagi na to że w sposób demokratyczny 8 pierwszych członków samowolnie obwołało się już zarządem grupy ( najwięcej jest oczywiście prezesów, Prezesem honorowym jest Mrys, tzn on tak mysli, bo naprawde to ja nim jestem, ale nie lubie być na świeczniku wiec jako wielki demiurg i szara eminencja tej społeczności będą nią kierował z cienia. Pozostali już się obwołali skarbnikami, doradcami prezesa itd. Słowem wszelkie stanowiska w zarządzie grupy zostały obsadzone.) Ogłaszam więc nabór na szeregowych członków grupy. Wszyscy którym bliska jest tematyka lotnicza ( militaryści 3d wszelkiej maści tez będą mile widziani) zapisujcie się! ( W końcu ktoś musi płacić te cholerne składki! ;) ) ZAPRASZAMY

 

MILITARYŚCI i LOTNICY 3D WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!

 

cbb6038085eeb60dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ehehehe :D Kolejna grupa coś miłująca :)

Grupa Miłująca Samo.... lot/chód/gwałt? :D:D:D

Może dajcie sobie jakąś milszą dla ucha nazwę :]

 

Pokój z Wami ;]

 

[edit] zapisałbym się ale nie wysłałeś mi modelu czołgu więc bawcie się sami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba lubić samolotów żeby się do nas zapisać. Wystarczy płacić składki w terminie.

 

Hehehe Kliment, aleś narobił wody z mózgu potencjalnym członkom. "Zarząd", hehehe... Struktura organizacji wygląda teraz tak: jestem prezesem i mam szofera i auto służbowe (tylko nie pamiętam czyje ono jest) :)

Edytowane przez mrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem "bardziej papieski". Może moderatorzy się zgodzili, może się wpisali. Ja mówię jak było, i że to dla mnie kiepski news. Może Ciebie dotyczą inne zasady. Ja tylko napisałem swoje zdanie co mi wolno. Nie dotykając Ciebie personalnie. Tyle

PS. nie wyobrażam sobie aby każdy team czy "Klub Miłośników" się tu ogłaszał- nie widziałem tego tutaj. Ale skoro Ty możesz to pewnie zaraz będzie wysyp takich "newsów".

Edytowane przez Tomek Kosiorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak wyciąłem lepę na desce to przeleciałem ze cztery metry z górki, no i z ambony spadłem tzn. nie że się chajtnąłem tylko z takiej myśliwskiej więc tematyka lotnictwa nie jest mi obca. Do tego służyłem w siłach powietrznych w Dęblińskim WSOSP-pie i nawet widziałem samolot ;) W związku z powyższym chciałbym się zapisać do GMS o ile składki nie są barbarzyńskie. Ile samolotów trzeba wymodelować?

 

marcin wuu do cyców też się piszę!

Edytowane przez Tomala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wydaje ze to dobry material na newsa, fajnie ze ludzie sie lacza, a tu zaglada dosc liczna czesc uzytkownikow :) poza tym ten news nie trafil na glowna wiec o co chodzi? jak macie jakies lepsze miejsce na takie ogloszenia to krzyczcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytałem tu miały być ważne newsy, może być w Twoich wiadomościach. Jest jeszcze pewnie jakieś miejsce gdzie mogłoby być ale to nie moja sprawa- ja tylko napisałem to co myślę mając na względzie właśnie czas swój i ludzi którzy tu zaglądają w poszukiwaniu prawdziwych nowinek. Poza tym jakoś to "kolesiowsko" wygląda, choćby pod tym względem, że nie bardzo wiadomo o co chodzi (albo wiedzą nieliczni). Pobieżnie patrząc to wygląda jak żart. Ciekawe (pisałem to już) czy inni juzerzy też będą mogli takie newsy zakładać.

EDIT:

poza tym ten news nie trafil na glowna wiec o co chodzi?

no przepraszam, że jest tu a inne IMHO ważniejsze rzeczy są gdzie indziej to już troszkę kiepski pomysł a gdyby był na głównej to ten IMHO do tej pory najbardziej szanujący użytkowników polskojęzyczny portal by się cofnął lekko mówiąc.

Edytowane przez Tomek Kosiorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności