Skocz do zawartości

3DSmax trial i praca dyplomowa


Talei

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie odnośnie 3dsmax trial i wykorzystania go podczas pisania pracy magisterskiej.

Pytanie: czy można korzystać z programów trial, a w szczególności z 3ds'a? Pytanie głównie skierowane do osób które już się obroniły.

 

Obecnie jestem w trakcie ściągania, więc nie widziałem pełnej licencji, ale z tego co piszą na autodesku to:

Download Your 30-Day Trial of Autodesk 3ds Max

The Autodesk® 3ds Max® 2009 30-day trial is a fully functional version of 3ds Max software that provides free** access to 3ds Max for noncommercial use. The trial software gives 3D graphics and animation students, industry professionals, or anyone interested in breaking into the world of computer graphics the opportunity to explore all aspects of 3ds Max software.

 

**This product is subject to the terms and conditions of the end-user license agreement that accompanies this software.

czyli, wedle mojego zrozumienia, mogę wykorzystać go jeśli nie będę czerpał zysków finansowych.

 

Z góry dziękuję za udzielone odpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sam sobie odpowiedziałeś - skoro robisz pracę dyplomową na której nie zarobisz to możesz używać. Prawnik ze mnie żaden, ale myślę że raczej to nikogo za bardzo nie obejdzie w autodesku. Co najwyżej jeśli praca będzie jakaś mega rewelacyjna, to mogą cię pochwalić za używanie ich softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za SZYBKIE odpowiedzi. Chciałem tylko poznać opinie jak to traktują uczelnie, bo mam utrudniony kontakt z promotorem.

 

Odnośnie tych 30dni to spokojnie dam radę, bo właśnie za 30 dni mam oddać już ją oprawioną. 3Ds'a znam nie od dziś [od wersji 1.0 dla win, jeszcze pod szyldem Kinetix'a - ah jak ten czas leci ^^"']. A animkę silnika klatkowego pewnie w 2 dni wykonam... problem będzie raczej z animacja w openGl'u... no ale to już inna bajka.

 

Dziękuję za udzielone odpowiedzi pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

 

z tego co mi wiadomo nie powinno być problemów z tą wersją, a wręcz przeciwnie, promujesz program w swojej pracy...

 

miałem podobną sytuacje i promotor mówił że nie ma żadnych przeciwwskazań...

 

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas na pwr mamy za darmo udostepniona licencje edu 3ds maxa, kazdy moze zainstalowac sobie w domu na czas trawania studiow bodajze(szkoda ze nie komercyjna xD). sprawdz u siebie, moze twoja uczenia tez ma jakas umowe z autodeskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję za wszystkie udzielone odpowiedzi.

Zwłaszcza userowi GRiPi, za zwrócenie uwaga w odpowiednim kierunku. Tak u mnie na ps też mamy zainstalowane max'y, więc problem z głowy. [jestem na innej specjalizacji niż "grafika" więc nie wiedziałem co tam siedzi na tych kompach]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności