Skocz do zawartości

Ragnarok Exodus - NEWS


Raven

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No no no no no pieknie :)

 

Poczatkowo wchodzac na strone mialem same zle przeczucia, potem zobaczylem galerie z renderami i pomyslalem \"ocho czyzby znowu radosna tworczorsc grafikow w oderwaniu od aspektow technicznch ?\", potem scagnalem demko i ... szczeka mi opadla. Spodziewalem sie jakichs particli, wykrywania kolizji pod szumnie zapowiedzianym enginem fizycznym, a tu mila niespodzianka od razu demko z rigid body i soft body, do tego jakas tkanina i przyklad dzialania jointow. Czy tworcy havoka maja sie juz czuc zagrozeni ? :)

Na koniec nasuwa mi sie tylko jedna konkluzja: chcialbym zobaczyc wiecej :)

 

Swietna robota panowie (i panie jezeli takowe sa w teamie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu! Ten silinik graficzny sprawuje się na pierwszy rzut oka równie dobrze co HAVOK (maxowski REACTOR korzysta z havocka)

Ale zauważłem chyba mały błąd.Na planszy sa jakies łańcuchy-zdarzyło mi sie ,ze gdy nimi zaczłaem machać nimi po pewnym czasei zawisły na jakimś niewidzialnym prZedmiocie...Jakby zczepiły o coś w powietrzu.Dopiero gdy poruszyłem nimi ppnownie wróciły do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze pogratulowac. Ostatnio ciekawe rzeczy dzieja sie w GAME ART. Moze dzial ten stanie sie bardziej popularny chociaz nie ma na co narzekac.

 

Silnik wyglada i chodzi bardzo fajnie. Gratulacje dla programisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera! Przez was znów nie bede spał po nocach martwiąc się że projekt upadnie! ;) Silnik fizyczny wypasik, grafika również, mam tylko nadzieje że to nie będzie projekt z cyklu \"When it\'s done\" :D . Jeszcze jedno, zauważyłem na waszej stronie dwie wersje językowe, i taką typową dla producentów zachęte, że wszystko będzie wypas itd... czy to oznacza że projekt będzie komercyjny?? Pozdrawiam i powodzenia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jarosław Kucharczyk
Originally posted by garfield_junior

Cholera! Przez was znów nie bede spał po nocach martwiąc się że projekt upadnie! ;) Silnik fizyczny wypasik, grafika również, mam tylko nadzieje że to nie będzie projekt z cyklu \"When it\'s done\" :D . Jeszcze jedno, zauważyłem na waszej stronie dwie wersje językowe, i taką typową dla producentów zachęte, że wszystko będzie wypas itd... czy to oznacza że projekt będzie komercyjny?? Pozdrawiam i powodzenia!

 

 

Witam!

 

Owszem, projekt jest komercyjny. Pracujemy właśnie nad developerskim demo przeznaczonym dla wydawcy.

 

pozdrawiam

Jarek

 

PS

Trzymam kciuki za Wasz projekt :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze rozumiem projekt Ragnarok Exodus to wasze główne zajęcie w ciągu dnia? Tzn. nie pracujecie nigdzie indziej tylko tworzycie grę? Bo jak tak, to pokażcie coś więcej, bo nie wierze, że po 8 miesiącach(data powstania projektu wdg. informacji na waszej stronie) macie tylko tyle ;)

PS. Demko developerskie będzie dostępne w necie po ewentualnym zainteresowaniu się projektem jakiegoś wydawcy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu całej grupy Mystic Tales dziękuje za przychylne komentarze. Prezentuje broń z naszej kolekcji. Topór został wykonany przeze mnie (siatka, mapowanie) oraz Rafaela (koncept, tekstura). Na zamieszczonym rysunku zaprezentowane są dwie siatki jedna przed druga po optymalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta belka, która spada na poprzeczke w finalnej wersji też będzie tak dziwnie podskakiwać?

To samo dzieje się z kostką w wodzie.

Pozatym prędkość przyzwoita jak na mój procesor (Duron 750) 30FPS :)))) w rozdzielczości 1280x1024.

Bardzo mi sie podoba. Czekam na finalną wersję i kupuję!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nikomu z nas nie przydarzyło się cos takiego a długo go testowaliśmy. Jeśli migotanie występuje po jakimś czasie może to oznaczać że karta graficzna lub jej pamięć się przegrzewa. Czy nie masz za mocno przetaktowanej? Napisz jaką masz kartę, wersje sterownika oraz system operacyjny. Prosimy o zgłaszanie takich problemów, postaramy się je usunąć. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem ze takie podobne objawy pojawialy sie juz wczesniej. Dodam jeszcze ze wystapialy one po odswiezeniu ekranu podczas dzialania czasowego oszczedzacza pradu (wiecie ekran sie wylancza :) zapomnialem nazwy dokladnej).

 

Pozatym

Procesor 2,66 pentium (nie podkrecany)

Karta RAdeon 9200 SE (nie podkrecana)

RAMU 256

I poginam na WIndowcie 98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam zaszczyt opublikować pierwszy screen z naszego enginu. Przedstawia on wnętrze świątyni Uehla (będzie jeszcze pare rzeczy dodanych i poprawionych). Silnik też rozrasta się coraz bardziej wiec niedługo powinny się pojawić dodatkowe efekty. Pozdrowienia od całego zespołu Mystic Tales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z powodu innych obowiązków i braku czasu na tworzenie Ragnaroka odszedł jeden z członków naszej ekipy. W tej sytuacji poszukujemy osoby która zajęłaby się robieniem tekstur. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt ze mną przez maila [email protected] lub gg: 378001. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności