Skocz do zawartości

ChC.8: Nieprzewidziane konsekwencje by Rosikowski


rosikowski

Rekomendowane odpowiedzi

Taki o to finish przedstawiam... w prawdzie posiedział bym jeszcze ze 2-3 godzinki ale trzeba być fair...;p

k0niecbo7.jpg

w800.png

 

 

 

 

 

 

Mym ogólnym zamysłem będzie pokazanie w kształcie tego robota że jest "źle skonstruowany" już gdzie nie gdzie wcisnąłem bryły które wyglądają na "niepotrzebne" ale jeszcze nie wiem jak to skończę, jedno wiem na pewno że Robo-man jest bardzo zły na "tatusia" który nazwał go nieudanym eXperymentem

tatrararaoq5.jpg

w536.png

 

No i Robo-ziomek będzie robił rozrube

Edytowane przez rosikowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

masz racje z tą złością, ale to by trzeba było twarz przerobić na cyborga... w założeniu miał to być tylko robot.

Zacząłem ustawiać pod nim podłoże... wydaje mi się że dobrze będzie tatusia wcisnąć na ziemi, leżącego...

panuje tu totalny Haos nie ?

tututusartjsrtye45qaehasv1.jpg

w800.png

Edytowane przez rosikowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy jedziemy... koniecznie czekam na sugestie jakoweś .... a w drugiej ręce, jeszcze dokładnie nie wiem co to za narzędzie będzie

 

Odnośnie tatusia... chcę pokazać jak stara się wystrzelić z broni w ferworze złości... ale nie zdążył bo dostał w łeb

będzie on wojskowym lub naukowcem

guguxc1.jpg

w800.png

ide spać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądziłem, że robot będzie bardziej powyginany/zdeformowany... szkoda, że jest tyle dymu, w 2gim wipie fajnie już operowałeś bryłą nóg, myślałem, że będą koślawo wygięte w tył. Liczę, że zajmiesz się jeszcze tatusiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności