Skocz do zawartości

Bitwa: na kolach


artur_ek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no ja bym sie przyczepil do jednego jak ten pojazd ma w praktyce jezdzic...wiem ze to wymyslone ale na srodku jest pochyl w dol...i gosienice tez ida w dol przez co jak by od roszyl to by podwozie te gasienice niezle pojechaly poniewaz by sie wyprostowaly :D:D...ale to tak tylko gadam pozatym modelik ladny ale jak wczesniej wspominano powinno sie go lekko przybrodzic :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje bardzo ladnych i szczegolowych modeli. Nie mam sie do czego przyczepic

ale mysle ze kola napedowe ( Te duze ) w pojezdzie gasienicowym sa troszke biedne(chodzi o to ze srodek tego kola jest ciut za plaski)

ja dalbym na srodku tego kola jakas wielka srube ;)

 

Of course to jest moje zdanie mozesz je wziac pod uwage lub nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bremen --> Nie jestem specem od ukladu jezdnego czolgow ale wydaje mi sie ze :

 

- Kola napedowe maja zabki a rolki sa plaskie i gasienica moze sie po nich slizgac;

- Dalej: gdyby powiedzmy naciagnac gasienice tylko na odcinku stykajacym sie z ziemia to w tym miejscu nie mogla by sie ona poluzowac ze wzgledu na wspomniane zabki .

- Analogicznie czesc gorna (nie stykajaca sie z ziemia byla by ostro poluzowana i opadala by i nie mogla by sie napiac pod warunkiem ze kolo tylne dostarczalo by pas gasienicy z taka sama predkoscia jak pas gasienicy zabierany jest przez kolo przednie czyli gasienica w tym miejscu mogla by utrzymywac rowny wspolczynik naciagniecia .

- Jezeli czolg byl by napedzany tylko przez przednia os to wtedy zgadzam sie z Toba

- Gdybym mial skaner to pokazal bym Ci zdjecie poruszajacego sie czolgu T-55 w ktorym gorna czesc gasienicy nie jest napieta i spoczywa na kolach jezdnych ( nie jestem pewien w 100% ale ten czolg ma chyba tyl naped )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za cenne uwagi. Gdyby moj komputer nie umieral za kazdym razem kiedy chce cos dodac do projektu i gdyby nie fakt ze zajmuje sie maxem od jakiegos miesiaca to pewnie bym je wszystkie uwzglednil. Jestem (a raczej moj komp jest od 4 godzin) na etapie renderingu avika z jadacym scigaczem. Jutro rano go podesle.

 

Ps. Czy u kazdego to wszystko odbywa sie tak wolno???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie dalem plamy z przdnim kolem. Naprawie to.

Jako ze swieta za pasem, snieg na dworze postanowilem do mojej scenki wrzucic \"zimowy\" akcent. I oto powstal Cyber Balwan.

 

Tak na marginesie chyba powinien powstac specjalny dzial poswiecony balwankom. Prosta forma (3 kulki) kazdy moze sie wykazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności