Skocz do zawartości

Conqu, szkoda troche:P


Rekomendowane odpowiedzi

Byl sobie watek, wiem ze smietnik, ale smietnik mozna bylo wysprzatac a topic stanowil dobra lekcje dla wszystkich mlodych i nadmiernie ambitnych, sporo o tym ile powstaja animki, o prawach autorskich itd. dlatego imo szkoda... i jestem pewien ze jeszcze nie raz bedzie trzeba tlumaczyc zeby mierzyc sily na zamiary a tak wystarczylo by odeslac do odpowiedniego watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

a co sie stalo z Conqiem? czyzby przymusowe wakacje?? :/

 

btw faktycznie szkoda troche tego watku, jaki byl taki byl, ale mogl sie przydac; wiem ze porzadek musi byc, ale bez przesady... nie wiem czy to bylo zupelnie w porzadku wobec Conqa no ale nie ja tu rzadze...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze poszedl sobie ten topic bo tak to nie poznamy konca Naszych rozmow :P sam jestem ciekaw gdzie to pojdzie :D

 

Szczerze czasem wypowiedzi jakie padaly budzily we mnie zal, ale tekst z latexowym ubrankiem po prostu rzadzil [lol2] :D

 

Pozdrawiam wszystkich wypowiadajacych sie na tym topicu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rządziły bryły...:) ale tak na serio..może można gdzies zakupić tęrozmowe... żałuję że nie skopiowałem wszystkiego..ehh a taki temat się trafił ciekawy... i nie zobazcymy wkońcu tricków z bryłami... poozdrowki dla mistrza C..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności