Skocz do zawartości

LW 9.2 Jak dzielić ?


mlody3d

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Trzeba by zapytac autora, ale na 90% to normalne narzedzia modelera. Glownie knife i bevel.

 

THS. Tak myslałem ze włąsne to ale co do knifa nie byłem jakos przekonany bo źle mi coś cieło ale juz jest good.

 

dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyte opcje to nic innego jak Knife, Weld (do zlepiania punktów) no i Band Saw (lub Band Saw Pro) można się też wspomagać Add Edges, a do wytłaczania wielu face'ów używa się Smooth Shift (Bevel to raczej do wypychania pojedynczych face'ów) - wszystkie te narzędzie masz standardowo w modelerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście spodobało się narzędzie connect{działa we wszystkich trybach} zaznaczasz dwa punkty-connect i masz krawedz, zaznaczasz dwie krawedzie naprzeciw ległe-connect i masz krawędz która je łączy pośrodku. Taki fajne małe przydatne narzędzie. Na polygonach to troche jak narzędzia QS tyle ze tworzy sie pojedyncza krawedz bez opcji wykonczenia.

 

Jak działasz na defaultowej skórce to będzie chyba w zakładce Construct.

 

 

 

P.S Czy to tylko ja, czy wam też nie działa rounder w ostatnim modelerze?wykrzacza sie od razu, tak samo jak metaform w x64, w x86 dziala normalnie, nie wiem dlaczego.

 

Moge potem wrzucic pare obrazków gdyby ludzie co małó znają lw chcieliby ruszyć z mijesca i się zapoznać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elgatoloco - "Moge potem wrzucic pare obrazków gdyby ludzie co mało znają lw chcieliby ruszyć z mijesca i się zapoznać"

 

Jak tylko będziesz mógł to proszę wrzuć, każde nowe info się przyda, a nóż okaże się, że znów o jakiejś opcji się zapomniało lub było się tuż obok dobrego rozwiązania kolejnego problemu...

 

pozdrawiam

Qba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Czy to tylko ja, czy wam też nie działa rounder w ostatnim modelerze?wykrzacza sie od razu, tak samo jak metaform w x64, w x86 dziala normalnie, nie wiem dlaczego.

 

U mnie dziala jak zwykle, czyli kaprysnie;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziala jak zwykle, czyli kaprysnie;P

 

Mnie nie działa wcale, z każdym razem mam komunikat że to działanie sprawi że modeler będzie nie stabilny, po crashu wysyłałem logi do newtek'a więc może w 9.6.1 to poprawią no powiedzmy jakieś 50% szans. Gdyby nie te dwa skrypty darmowe Wedgebevel i slide to nie wiem co bym zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Czy to tylko ja, czy wam też nie działa rounder w ostatnim modelerze?wykrzacza sie od razu, tak samo jak metaform w x64, w x86 dziala normalnie, nie wiem dlaczego.

Hm... ja mam LW 9.3 w domu i 9.6 w firmie - na obu Rounder działa bez zarzutu - LW wiesza mi się tylko przy Fprime czasami (jak przesadzę z siatką :) ), a używam wielu opcji i możliwości LW w modelerze i layoucie.

Ja czekam aż Newtek wypuści CORE - tam pewnie dopiero będzie meksyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności